Uthever® NMN od MoleQlar, 15 g

540 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Nikotinamidmononukleotid (NMN) je bioaktivní varianta vitaminu B3, přímý prekurzor nikotinamidadenindinukleotidu (NAD) a podílí se na jeho biosyntéze v každém živém organismu. NAD, jehož hladina v organismech v průběhu let klesá, se podílí na mnoha buněčných procesech. NMN je již řadu let předmětem stále intenzivnějšího vědeckého výzkumu po celém světě.

Obsah: 15 g

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Bioaktivní forma vitaminu B3

Nikotinamid mononukleotid (NMN) od společnosti MoleQlar s více než 99% certifikovanou čistotou je bioaktivní forma vitaminu B3 a přímý prekurzor nikotinamidadenindinukleotidu (NAD), který se podílí na mnoha buněčných procesech. Uthever® NMN je zapojen do největší klinické studie NMN na světě a byl testován na čistotu a obsah těžkých kovů v akreditovaných německých laboratořích.

NMN hraje klíčovou roli v biosyntéze NAD ve všech živých organismech. S postupujícím věkem hladina NAD v organismu klesá, což významně ovlivňuje buněčné procesy. NMN je proto předmětem rozsáhlého a intenzivního vědeckého výzkumu na mezinárodní úrovni.

Co se týče použití, podle německých a evropských právních předpisů je NMN klasifikován jako chemická látka nevhodná pro lidskou spotřebu. Je určen výhradně pro výzkumné účely a laboratorní testy v oblasti přírodních věd.

Kvalita před kvantitou.

Studie v USA testovala 22 různých poskytovatelů – s ničivými výsledky . Více než polovina nenabízela žádné skutečné NMN nebo pouze podřadné NMN. Nemáme co skrývat! U společnosti MoleQlar se transparentnost nepíše pouze velkými písmeny na začátku věty, ale také pokud jde o kvalitu našich produktů. Každý jeden z našich produktů – samozřejmě včetně NMN – je testován a certifikován na čistotu a těžké kovy jak naším výrobcem, tak nezávislými laboratořemi Arotop společnosti Limbach Analytics v Mohuči v Německu pomocí zlatého standardu h-NMR . Přesvědčte se sami o vynikající kvalitě MoleQlar!

Užívání

Podle evropského práva není NMN (nikotinamid mononukleotid) chemická látka vhodná pro lidskou spotřebu. Používá se proto pouze pro studie, výzkumné účely a laboratorní testy v sektoru biologických věd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡