Berbersome od MOLEQLAR®, 60 kapslí

890 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Podpořte svou dlouhověkost pomocí jedinečného komplexu biologicky vysoce dostupného berberinu, chromu a zinku.

Účinné složky v doplňku stravy Berbersome:

  • Poskytují až 10násobně vyšší biologickou dostupnost a trojnásobnou plazmatickou koncentraci běžného berberinu
  • Pomáhají zvýšit citlivost těla na inzulín, která se se zvyšujícím věkem snižuje, a přispívají k normálnímu metabolismu sacharidů
  • Pomáhají snižovat viscerální tukovou tkáň a stabilizovat optimální hladinu cukru v krvi
  • Stimulují regulační účinky několika signálních drah, které jsou považovány za dráhy dlouhověkosti, jako AMPK, NF-KB, sirtuinů a dalších

Obsah: 60 kapslí | Vhodné pro vegany | Bez lepku | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Berberin jedna z nejdůležitějších molekul dlouhověkosti

Berberin je přirozeně se vyskytující barvivo získané z kůry rostlin dřišťálu, které se více než tisíc let využívá v tradiční čínské medicíně a v posledních letech získává pozornost i západních vědců a lékařů. Vědci zjistili, že berberin může mít pozitivní vliv na hladinu cukru v krvi a podpořit dlouhověkost.
Některé studie také naznačují, že berberin může díky antioxidačním a protizánětlivým účinkům podporovat metabolismus, hubnutí, zlepšovat citlivost na inzulín a podpořit kardiovaskulární zdraví.
Kromě toho se v dalších studiích také ukázalo, že berberin má pozitivní vliv na tělo a dlouhověkost regulací několika signálních drah a drah dlouhověkosti, včetně AMPK, IN-KB a sirtuinů.

Berbersome od MOLEQLAR®

Důležitým faktorem doplňků stravy je vstřebatelnost neboli biologická dostupnost účinné látky. Hladina vstřebatelnosti je do vysoké míry dána formou, ve které je látka vázána. V inovativním komplexu Berbersome je proto čistý berberin potažený fosfolipidovou vrstvou, která zvyšuje jeho biologickou dostupnost. Výsledkem je pak až 10x lepší biologická dostupnost, než nabízí běžné berberinové kapsle.
Doplněk stravy je obohacený také o důležité minerály – chrom a zinek. Chrom zvyšuje citlivost buněk na inzulín, zatímco zinek přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů.

Účinky potvrzené vědou

Velká část studií na lidech zaměřených na berberin se týká metabolismu cukrů. Výsledky studií naznačují, že berberin může pomoci snížit jak okamžitou hladinu cukru v krvi po jídle, tak dlouhodobý cukr v krvi. Zároveň zvyšuje citlivost na inzulín a snižuje hladinu lipidů v krvi.

Řada studií na zvířatech pak vykazovala pozitivní účinky berberinu na molekulární znaky stárnutí. Například suplementace u háďátka obecného prodloužila jejich životnost snížením buněčného stresu a zvýšením genové exprese. V jiné studii byla zvýšena odolnost červů vůči stresu, což podpořilo jejich zdraví a délku života. Stále je třeba podrobnější výzkum na lidech, vyhlídky na zlepšení citlivost na inzulín jsou však velmi slibné.

Užívání

Užívejte jednu kapsli denně se sklenicí čisté vody, ideálně 15–30 minut před jídlem bohatým na sacharidy, nebo se řiďte doporučením lékaře.

Složení:

Kapsle obsahují: Berberin fosfolipidový komplex, zinek biglycinát, chrom (III) pikolinát; lněná moučka (objemové činidlo). Dávkování: 550 mg berberinového fosfolipidového komplexu, 5 mg biglyscinátu zinečnatého, 100 µg chromu (1 tobolka).

Obsah: 60 kapslí

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡