Mentis Max

589 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Zlepšete paměť, zvyšte výkon a podpořte schopnost soustředění.

Smíchali jsme bylinné extrakty s účinnými látkami z laboratoře. A vznikla přírodní nootropika, s jejichž pomocí zvládnete náročné schůzky, multitasking i deadliny. Stačí 2 kapsle denně. Posílíte tím ochranu mozkových buněk a dopřejete svému tělu potřebnou energii. A to za cenu půlky espressa.  

Obsah: 30 kapslí | Vhodné i pro vegany | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Mentis Max

14 bylin, přírodních a laboratorních látek v jedné kapsli

Bakopa drobnolistá zlepšuje paměť, zelený čaj koncentraci a extrakt z černého pepře krevní oběh. A to je jenom zlomek účinných látek v Mentisu Max.

Vymysleli jsme recepturu, která zbystří vaše smysly při schůzkách nebo když se blíží deadline projektu.

Maximální soustředění a mentální výkon

Když se potřebujete 100% spolehnout na svůj mozek, musíte mu dopřát, co skutečně potřebuje. Unikátní kombinace bylin a revolučních látek tvoří prémiové palivo pro váš mozek. Cognizin, Korálovec, Bakopa, NALT, extrakt zeleného čaje, to je jenom část elixíru, která vám umožní využít svůj plný mentální potenciál.
Mentis Max
Mentis Max

2 kapsle denně, ořechy a vejce

Dejte si 2 kapsle každé ráno před cestou do kanceláře nebo brzy odpoledne. Zajezte ořechy, vejcem nebo jinými tuky. Účinky zpravidla pocítíte již po 1-2 dnech a maximální efekt využijete při dlouhodobém užívání, alespoň 2 týdny.

Nejlépe Mentis Max funguje v cyklech. 4 týdny ho používejte, pak na týden vysaďte. A opakujte.

Ingredience

Korálovec ježatý

300 mg, extrakt

Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) nebo také Yamabushitake se již dlouhá léta využívá v tradiční Čínské a Japonské medicíně. Královec má nootropické účinky díky obsahu přírodních organických látek nazývaných hericenony a erinaciny. Vědecké studie naznačují, že tyto látky pomáhají stimulovat produkci nervového růstového faktoru (NGF), který hraje hlavní roli v udržování, růstu a regeneraci neuronů. Vědci zjistili, že NGF má zásadní význam pro vývoj neuroplasticity a jeho nízká hladina je spojena s mnoha neurologickými onemocněními. Neuroplasticita je schopnost mozku přizpůsobovat se novým podnětům, reorganizovat neuronové cesty a opravovat svou tkáň, což je velmi důležité mimo jiné pro uchování vzpomínek a učení se novým věcem.

CDP-cholin (Cognizin®)

250 mg

Cognizin je patentovaná forma CDP-Cholinu neboli fosfolipidu, který se v těle rozkládá na cholin a cytidin, který se dále mění na uridin. Cholin je látka, která se nachází v každé buňce těla, dodává buňkám energii a je tedy velmi důležitá pro zdraví mozku. Cholin je nezbytný pro produkci nervového přenašeče acetylcholinu a pro tvorbu fosfatidylcholinu (PC), který je esenciální složkou buněčných membrán v mozku. CDP-Cholin se obvykle užívá pro dodání energie našemu mozku, zlepšení paměti a kognitivních funkcí a na podporu stálé mentální úrovně.

Bakopa drobnolistá

200 mg, extrakt

Bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri) ovlivňuje hladinu acetylcholinu v mozku a má výrazné antioxidační účinky, díky čemuž zlepšuje paměť a působí jako prevence infarktu, mozkových příhod a ostatních neurodegenerativních onemocnění. Přispívá také k lepší adaptabilitě našeho mozku na stres, čímž zabraňuje jeho poškození a udržuje ho v kondici.

Tato vytrvalá rostlina pochází z mokřadů jehovýchodní Asie a často byla také nazývána Brahmi na počest boha-stvořitele jménem Brahma. I to dokazuje, jaká moc jí byla připisována. Užívala se na zlepšení kognitivních funkcí třeba při učení dlouhých pasáží textu.

N-Acetyl-L-Tyrosin

180 mg

N-Acetyl L-Tyrosin (NALT) je upravená forma aminokyseliny L-tyrosinu důležité pro tvorbu nervových přenašečů dopaminu a noradrenalinu. L-tyrosin se obvykle užívá pro zvýšení hladiny těchto nervových přenašečů. Zvýšená hladina dopaminu umožňuje lepší koncentraci, uspořádat si myšlenky a pracovat na nejvyšší výkon. Funkcí noradrenalinu je umožnit krátkodobě v organizmu zvýšenou aktivitu. Akutní stres má tendenci snižovat jeho hladinu, a proto je vhodné jeho hladinu zvyšovat.

NALT je vysoce efektivním nootropikum a zvýšení hladiny domainu a noradrenalinu má schopnost zlepšovat kognitivní funkce a výkonnost i ve stresujících podmínkách (např. extrémně hlučné prostředí apod.). Navíc l-tyrosin stimuluje produkci hormonů štítné žlázy které jsou nezbytné pro zachování psychického i fyzického zdraví.

L-theanin

100 mg

L-Theanin je přírodní relaxant, obsažený v zeleném čaji, pozitivně ovlivňující produkci serotoninu a dopaminu. Zvyšuje aktivitu alfa vln v mozku, které napomáhají psychickému uvolnění a okamžité eliminaci stresu.

Fosfatidylserin

100 mg, zdroj soja

Fosfatidylserin (zkratka PS) je fosfolipid, který se přirozeně vyskytuje ve všech buňkách v těle, především však v buněčné membráně neuronů. Má pozitivní vliv na aktivitu neurotransmiterů i jejich receptorů, usnadňuje šíření mozkových impulzů a zlepšuje mozkovou aktivitu. Pro činnost mozku je velmi důležitý.
Studie naznačují, že doplňování fosfatidylserinu může zlepšit stav paměti, poznávacích schopností, snížit vliv stresu a zlepšit fyzickou I psychickou odolnost organismu.
Jeho produkce se však věkem snižuje na hladinu, která je pro plné využití funkční mozkové kapacity nedostačující. S přibývajícím věkem je proto vhodné jeho hladinu doplňovat.

Rozchodnice růžová

50 mg, extrakt

Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je oblíbený adaptogen, který zlepšuje reakce těla na stres a únavu. Udržuje mozek v kondici a stimuluje nervový systém v boji proti únavě. Některé studie naznačují, že učinné organické látky obsažené v rozchodnici (rosaviny a salidrosiny) mají potenciál v pomoci při opravě poškozených neuronů a aktivují syntézu adenosintrifosfátu, který je pro tělo i mozek hlavním zdrojem energie.
Tato rostlina, která se vyskytuje v arktických částech Asie a Evropy, je v medicíně využívána už od starověku. Dnes se o ní mluví jako o ideálním nootropiku pro studenty. Zvyšuje totiž pozornost při úkolech zaměřených na detaily a zlepšuje koncentraci na delší časový úsek.
Rozchodnice ovlivňuje hladinu serotoninu, noradrenalinu a beta-endorfinů v našem mozku, čímž dokáže zlepšovat náladu a pomáhá organismu dostat se ve stresových situacích zpět do uvolněného stavu.

Vranec pilovitý

20 mg, extrakt

Vranec pilovitý (Huperzia serrata) je rostlina, která obsahuje alkalod Huperzin A. Ten zvyšuje hladinu nervového přenašeče acetylcholinu v našem mozku, čímž zlepšuje paměť, poznávací funkce, schopnost učit se a vybavovat si již naučené věci. Rovněž přispívá k růstu nových dendritů (výběžků neuronů, které přijímají nervové vzruchy), čímž zvyšuje mozkovou aktivitu.
Huperzin A působí rovněž jako antioxidant a chrání mozek proti přebytku glutamátu. Ten působí toxicky a zvyšuje propustnost hematoencefalické bariéry - tedy oddělení mozku a cévního systému - pro nejrůznější nebezpečné látky.

Vitamín B6

10 mg, 714% RHP

Vitamin B6 slouží jako prevence srdečních onemocnění. Je nezbytný pro celkový správný růst a rozmnožování buněk v těle. Předchází vzniku stresu a depresí,snižuje pocit únavy a vyčerpání. Zároveň celkově posiluje obranyschopnost.

Pterostilbene

8 mg

Pterostilbene je příbuzný resveratrolu, ale s vyšší bioaktivitou. Najdeme ho např. v borůvkách, v grepových semínkách a v mandlích. V Mentis Maxu je obsažen pro jeho silnou antioxidační vlastnost.

Piperin/BioPerine

5 mg, extrakt

BioPerine® je patentovaný extrakt z černého pepře, který zvyšuje vstřebávání některých vitaminů, minerálů a rostlinných extraktů. Má příznivý vliv na krevní oběh, posiluje nervovou soustavu a podporuje imunitní systém.

Voacanga africana

5 mg, extrakt

Voacanga africana podporuje mozkovou činnost.

Vitamín D3

0,05 mg, 1000% RHP

Doplňování vitamínu D3 je spojeno s celou řadou výhod, mezi ně patří zlepšení kognitivních funkcí, imunity, zdraví kostí a celkové pohody. Suplementace může také snížit riziko rakoviny, srdečních chorob, cukrovky a roztroušené sklerózy.

Vitamín B12

0,01 mg, 400% RHP

Vitamin B12 je důležitý pro správný chod nervového systému. Jeho hlavní funkce je u tvorby červených krvinek, které by bez něj nezvládali správně přenášet kyslík buňkám. Mezi nejznámější následky nedostatku Vitaminu B12 se řadí chudokrevnost.

RHP = referenční hodnota příjmu

Složení: Korálovec ježatý extrakt (houba), Cognizin® (CDP-cholin), bakopa drobnolistá extrakt (rostlina), N-acetyl-L-tyrosin, celulóza (kapsle), zelený čaj extrakt (list) (98 % L-theaninu), fosfatidylserin (sója), rozchodnice růžová extrakt (kořen), vranec pilovitý extrakt (rostlina), pyridoxin hydrochlorid, pterostilbene, voacanga africana extrakt (semeno), černý pepř extrakt (BioPerine®), cholekalciferol, kyanokobalamin.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.

Otázky a odpovědi

Pro koho je Mentis Max určený?

Výrobek doporučujeme všem dospělým, kteří řeší náročné pracovní či studijní úkoly spojené se stresem a tlakem okolí, potřebují posílit paměť, soustředění nebo vyjadřovací schopnosti.

Jak správně užívat Mentis Max?

Doporučujeme užívat 2 kapsle denně spolu s jídlem, obsahujícím tuky (např. vejce, ořechy, krillový olej). Dávku je také možné rozdělit na 2x denně 1 kapsli.

Za jak dlouhou dobu jsou znatelné účinky?

Toto je velmi individuální, ale podle zkušeností uživatelů je účinek znatelný do jedné hodiny. Není také neobvyklé, že se účinek může dostavit až v rámci jednoho až tří dnů. Nejvyššího účinku doplňku získáte po 14 dnech užívání.

Je možné užívat Mentis Max dlouhodobě?

Ano, látky obsažené v Mentis Max užívají lidé již po staletí a za tu dobu u nich nebyla prokázána toxicita pro lidský organizmus, a to ani při dlouhodobém užívání. Naopak, dlouhodobé užívání pomáhá maximálně vytěžit jejich potenciál. Doporučujeme užívat v tzv. cyklech. Nejlépe je hodnocený cyklus 4 týdnů užívání následovaný jednotýdenní přestávkou, případně 5 dní užívání následovanými 2 dny bez užívání. Cykly se dodržují za účelem zamezení možnému vzniku tolerance na některou ze speciálních látek obsažených v doplňku, jako je např. Hurezin A. Bez dodržení cyklů nemusí být dosaženo plného účinku doplňku.

Je možné užívat Mentis Max v těhotenství?

Neužívejte doplněk během těhotenství či kojení.

Je možné užívat Mentis Max s jinými léky?

Ve většině případů je užívání Mentis Max s jinými léky možné, ale některé látky obsažené v doplňku mohou zvyšovat účinnost některých léků, a proto doporučujeme užívání doplňku konzultovat s Vaším lékařem.

Mohu Mentis Max kombinovat s jiným doplňkem z řady Mentis?

Mentis Max je univerzální nootropikum, které pokrývá celou problematiku duševního a kognitivního zdraví a kvalitního života. Kombinace s dalšími Mentis produkty je možná, a to z důvodu zvýšení účinnosti v některé z požadovaných oblastí, jako je např. redukce stresu.

Je Mentis Max vhodný i pro děti?

Množství účinných látek v doplňku bylo navrženo pro dospělou osobu, a proto podávání dětem nedoporučujeme.

Co znamená pojem standardizovaný extrakt?

Jedná se o extrakt dané byliny, který má účinnou látku ve stanovené koncentraci, což zaručuje požadovaný obsah dané látky v doplňku.

 

Mentis Zen

Účinky ověřené v laboratoři

Na složení nešetříme. Používáme přírodní látky v té nejsilnější koncentraci a pečlivě vybíráme certifikované dodavatele.
Sledujeme světové trendy, testujeme nejúčinnější kombinace, dodržujeme standardy HACCP a GMP.
Pozitivní efekt surovin dokládají klinické studie. Za výsledky mluví naše zkušenosti a spokojenost našich zákazníků.

Reference

Gabriela, 28 let

Abych řekla pravdu, tak jsem nic moc neočekávala, ale nakonec jsem byla velice mile překvapená. Účinky jsem na synovi pozorovala druhý den užívání. U učení mi neusínal, soustředil se na to a lépe si pamatoval látku, kterou se učil. Ve škole prý nebyl tak nervózní, také se lépe soustředil a zkoušky skvěle zvládnul. Myslím si, že investice do Mentis Lab MAX se vyplatí. Sice to není úplně levná záležitost, ale za ten výsledek to určitě stojí. Za nás SUPER !!!

David, 35 let

Mentis Max byl a je pro mě osobně hodně zajímavej produkt. Pracuju v plným nasazení od rána do noci a někdy zase až do rána a to i bez přestávek. Takže tohle je pro mě jako dělané. Už asi po dvou nebo třech dnech jsem se začal cítit jako někdo, kdo uběhne maraton. Pokud teda bude chtít. Celkově se cítím méně unavený, plný síly a zvládnu jet naplno přesně tak, jak potřebuju. No a to teď potřebuju skoro pořád. Trošku jsem měl obavy, že v něčem bude háček....ale.... Žádné vedlejší účinky jako třeba nevolnost, bolesti hlavy nebo nechutenství se vůbec nedostavily,takže za mě hodnotím jako super produkt!

Petra, 43 let

Mentis max doporučuji všem, kteří mají problémy s pamětí, jsou pracovně vytížení, nesoustředění, často podráždění, musí se věnovat dětem a chtěli by si ještě přitom všem dodělat vzdělání. Než jsem začala brát mentis max,myslela jsem že to není možné skloubit. Mentis max mě přesvědčil o opaku. Sotva jsem zvládala dvě děti, navíc jedno v pubertě, zahradu, domácnost a práci. Když jsem začala brát mentis max, cítila jsem se víc sebevědomě, našla si novou práci a přihlásila se do kurzu, abych si doplnila vzdělání. Jsem teď mnohem spokojenější, proto mentis max doporučuji!

5
18x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LI Avatar autora | 16.11.2023
Beru ho k účelu, pro nějž jej používám, proto zatím nemohu hodnotit.
5
SK Avatar autora | 10.10.2023
od roku 2019 jedu na mentismax. doporucuji uzivat s obedem. da se dobre kombinovat pred treninkem ve fitku. je to velmi dobry doplnek. obcas je potreba pauza. za posledni 1-2 roky pribylo spousty novych doplnku co se tady inspirovali, hlasi jak nejsou super ale na mentis nemaji.
5
PC Avatar autora | 25.9.2023
Mentislab užívám s pauzami už delší dobu a jsem moc spokojená.
5
RK Avatar autora | 5.12.2022
S Mentis Max jsem dlouhodobě spokojen. Pro můj velmi hektický život je to dobrá podpora.
5
T Avatar autora | 16.6.2022
Spokojenost! Vše funguje jak má
5
K Avatar autora | 1.6.2022
Jsem už dlouho věrná produktu Mentis Max. Funguje výborně.
5
DS Avatar autora | 15.1.2022
Nejenže produkt funguje, avšak především je jediný na českém trhu, který poskytuje skutečný synergický potenciál nootropik. Jsem zde skutečně nadprůměrně spokojen s kombinací látek obsažených v tomto produktu.
5
TS Avatar autora | 14.1.2022
Funguje perfektně. Oproti ostatním produktům jako Madhong(soustředění pro hráče) a podobně to nefunguje, že vás napumpují a za krátkou dobu to skončí. Funguje to dlouhodobě a můžete se soustředit na to co potřebujete udělat....Doporučuji všem
5
JK Avatar autora | 20.12.2021
Funguje skvěle.
5
MV Avatar autora | 5.12.2021
Sem spokojný,naozaj funguje.Musim si objednať ďalšie, rýchlo sa minie.Mam pocit,že ako doporučuje výrobca treba je potrebné užívať spolu s orieškami aspoň ja mám tú skúsenosť.Konecne produkt na prírodnej báze, ktorý funguje.
5
K Avatar autora | 20.11.2021
Funguje skvěle, člověk vydrží pracovat a soustředit se extrémně dlouho. Měla jsem však strach, že bude ovlivněn i spánek, ale jeho kvality se to vůbec nedotklo. Naopak mám pocit, že je daleko efektivnější. Takže mohu efektivně pracovat i odpočívat.
5
ZS Avatar autora | 12.10.2021
Mentis Max mně vždy postaví na nohy ve chvílích, kdy potřebuju zapnout mozek a soustředit se. Díky němu překonávám hlavně pracovní stresy na jedničku :-). Doporučuju všem, stojí za ty peníze.
5
AV Avatar autora | 7.10.2021
Funguje
5
PC Avatar autora | 20.9.2021
Jsem spokojená s produktem, jen by to nemuselo být tak drahé.
5
TK Avatar autora | 15.4.2021
top
5
JS Avatar autora | 25.3.2021
Dobrý den, s vaším produktem Mentis Max jsem velice spokojen. Vyzkoušel jsem všechny možné výrobky od jiných značek a většinou jsem už spíše skeptický. Musím ale uznat, že tento produkt opravdu funguje. Děkuji. Všude doporučuji!
5
T Avatar autora | 30.11.2020
Super produkt!
5
R Avatar autora | 26.11.2020
Vyzkoušel jsem Zen a Max. A rozhodně se vyplatí Max, bezkonkurenční kvalita!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡