regeNAD od MOLEQLAR®, 60 kapslí

890 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Bojujte proti dramatickému poklesu hladiny NAD v těle pomocí jedinečné kombinace prekurzorů NAD, inhibitorů degradace a aktivačních enzymů.

Aktivní složky obsažené v doplňku stravy regeNAD mohou:

  • Podpořit produkci NAD pomocí prekurzorů
  • Aktivovat enzymy produkující NAD+
  • Pozastavit degradaci NAD

Obsah: 60 kapslí || Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

NAD (Nicotinamide Adenine Dinucleotide)

NAD patří mezi nejpopulárnější molekuly ve výzkumu dlouhověkosti. Ukázalo se, že hladina NAD s věkem prudce klesá, a zároveň, že zvýšení hladiny NAD může mít pozitivní účinky na různé aspekty našeho zdraví. Studie na zvířatech vykázaly významný rozdíl v délce života i kondici a pozitivní výsledky se ukazují i v prvních studiích na lidech.
Metabolismus NAD je extrémně složitý a roli v něm hraje mnoho molekul a enzymů. Po celý život neustále dochází k tvorbě a odbourávání NAD, ale s nárůstem věku množství NAD v těle klesá, a to z důvodu snížené produkce, zvýšené degradace a spotřeby (často z důvodu zvýšené úrovně zánětu).

regeNAD od MOLEQLAR®

Suplementace NAD se ukázala jako málo účinná, jelikož hotová molekula NAD je pro přímou absorpci buňkami příliš velká. Pro udržení optimální hladiny NAD lze doplňovat prekurzorové molekuly, zpomalovat degradaci NAD a podporovat enzymy produkující NAD – doplněk stravy regeNAD od MoleQlar kombinuje všechny tři možnosti.
Široká škála studií se zabývá pozitivním vlivem vyšší hladiny NAD ve stáří na vitalitu, paměť, imunitu, ale také odolnost vůči metabolickým a neurologickým poruchám. Inovativní komplex regeNAD je navržený tak, aby hladinu NAD udržoval nejen prostřednictvím prekurzorů, ale také pomocí podpůrných enzymů a inhibitorů degradace.

Podpora enzymů produkujících NAD

Produkce NAD v těle je komplikovaný úkol, pro který je kromě jiného zapotřebí celá řada enzymů. Patří sem například NMNAT, který umožňuje přenos ATP do NMN. Aktivaci NMNAT podporuje epigalokatechin galát (EGCG), který se nachází v extraktu ze zeleného čaje, obsaženém v doplňku regeNAD.

Pozastavení degradace NAD

Pro metabolismus NAD jsou důležité také dva rostlinné flavonoidy: luteolin a apigenin.
Apigenin
Apigenin se přirozeně vyskytuje například v petrželi a heřmánku. Ve studiích na zvířatech zvýšilo jeho podávání hladinu NAD přibližně o 50 % – důležitou roli hrála inhibice CD38, protizánětlivé a antioxidační účinky a podpora řady enzymů důležitých pro metabolismus glutathionu.
Luteolin
Luteolin se přirozeně vyskytuje v mrkvi, olivovém oleji, tymiánu a rozmarýnu. Dle studií luteolin ve vysokých koncentracích podporuje recyklaci NAD stimulací klíčového enzymu NAMPT, který přeměňuje NAM na NMN. Luteolin tedy může zvýšit metabolismus NAD.
Kromě toho má luteolin opět antioxidační a protizánětlivé účinky a dle nových výzkumů aktivuje tzv. dráhy dlouhověkosti, sirtuiny.

Užívání

Užívejte dvě kapsle denně se sklenicí čisté vody, nebo se řiďte doporučením lékaře.

Složení:

Kapsle obsahují: Vitamin B3 (niacin), L-tryptofan, extrakt ze zeleného čaje (50% EGCG), extrakt z petržele (z toho apigenin), luteolin, vitamin B6 (pyridoxal-5-fosfát), prášková akáciová vláknina (objemové činidlo). Porce: 5 mg kyseliny nikotinové, 100 mg nikotinamidu, 100 mg L-tryptofanu, 100 mg extraktu ze zeleného čaje (50 % EGCG), 500 mg extraktu z petržele (50 mg apigeninu), 50 mg luteolinu, 3 mg vitaminu B6 (2 kapsle).

Obsah: 60 kapslí

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡