LIPOSOMÁLNÍ GLUTATHION

849 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Chraňte své tělo před negativními vlivy, které jsou všude kolem nás. Antioxidant glutathion pomáhá s detoxikací a omezuje působení volných radikálů na buňky. Díky liposomální formě je zajištěna velmi dobrá vstřebatelnost.

Obsah: 60 kapslí | Vhodné i pro vegany | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Vitamín B12

Obrana před volnými radikály

Prakticky na každém kroku nás obklopují negativní vlivy, které zvyšují tvorbu volných radikálů v našem těle. Mezi tyto vlivy patří znečištěné životní prostředí, cigaretový kouř, alkohol, průmyslově zpracované potraviny apod. Volné radikály jsou vlastně atomy s nepárovým počtem elektronů, které poškozují buňky v organismu, čímž mohou narušovat stabilitu. Dochází k jevu nazývanému oxidační stres, který může vyústit v různá onemocnění. Naštěstí existují antioxidanty, které omezují tvorbu volných radikálů. A jedním z nejsilnějších antioxidantů je právě glutathion.

Pro celkovou podporu zdraví

Glutathion je antioxidant přirozeně se vyskytující v lidském organismu. Kvůli vyššímu počtu negativních vlivů okolo nás a nezdravému životnímu stylu se ovšem zvyšuje také riziko oxidačního stresu. Proto je vhodné antioxidanty doplňovat – ideálně v liposomální formě. Liposomální glutathion lze doporučit každému, kdo se zajímá o zdravý životní styl. Ideální volbou je také pro osoby se špatnými stravovacími návyky, trpící stresem či žijící v nezdravém životním prostředí, kuřáky (i pasivní), při detoxikaci apod.
Vitamín B12
Vitamín B12

Stačí 2 kapsle denně

Užívejte 2 kapsle každý den během jídla a zapijte dostatečným množstvím vody. V případě zvýšení dávkování se poraďte s odborníkem.

Ingredience

L-glutathion (redukovaný)

300 mg *

Glutathion je jeden z nejsilnějších, tělu vlastních, antioxidantů, který dokáže zmírňovat narušení buněk způsobené volnými radikály. Tato jednoduchá molekula – tripeptid – je složená z kyseliny glutamové, cysteinu a glycinu. Běžně je syntetizovaná buňkami živočichů, rostlin i bakterií. Najdeme ji proto i ve zcela základních potravinách – v zelenině, ovoci nebo v mase.

LipoCellTechTM Liposomální patentovaná směs

450 mg *

Liposomální formy vitamínů a minerálů jsou v medicíně s úspěchem využívány již pěknou řádku let za účelem zvýšení absorpce aktivních látek do organismu. Liposomální vitamíny od NaturLabs využívají 100% přírodní technologii LipoCellTech, která zajišťuje jejich dokonalou vstřebatelnost. Tak můžete konečně pocítit skutečný efekt suplementace. Konkrétně to funguje tak, že molekula vitamínu je během zpracování obalena fosfolipidovou vrstvou. Ta je velmi podobná našim buňkám, proto ji buňky jednodušeji přijmou a obsah snadno proniká dovnitř. Vrstva fosfolipidů jednak chrání aktivní látku při průchodu trávicím traktem, aby nedošlo k její předčasné degradaci. Zároveň také umožňuje hladký transport aktivní látky přímo do buněk. Taková liposomální struktura je tělu vlastní a po doručení aktivní látky do buňky se samotné fosfolipidy stanou výživou pro obal buňky, kde pomáhají k regeneraci buněk a tkání.

* referenční hodnota příjmu není stanovena.

Složení: L-glutathion (redukovaný), LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs. Ostatní ingredience: kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy.

Nutriční hodnoty: Není významným zdrojem energie, sacharidů, tuků ani bílkovin.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Uchovávejte při pokojové teplotě. Kontraindikace: Není vhodný pro osoby s přecitlivělostí na účinnou látku (izolovaný glutathion). Možné nežádoucí účinky: Velmi vzácně se mohou objevit kožní vyrážky, bolesti břicha či vyblednutí kůže, které obvykle mizí po přerušení používání.

 

NaturLabs

Firma NaturLabs je česká značka, která hledá inspiraci v darech přírody a zároveň v nejnovějších odborných poznatcích z oblasti biochemie. Vyvíjí produkty na rostlinné bázi, které mají pozitivní vliv na specifické funkce organismu člověka s fokusem na jakost a čistotu produktu bez přidání umělých aditiv. Spojením vědeckého přístupu a inspirace z přírody vyvíjí produkty prémiové kvality s vysokou funkčností a účinností. Přitom klade důraz na maximální efektivitu účinných látek podloženou aktuálními vědeckými výzkumy. Potravinové doplňky jsou vyráběny s největší možnou ohleduplností vůči přírodním zdrojům. Firma NaturLabs usiluje o minimalizaci negativních dopadů na životní prostředí způsobené její existencí. Cílem NaturLabs je vyrábět potravinové doplňky prospěšné veškerým živým bytostem pro jejich tělesné i duševní zdraví, aby jim umožnily dosáhnout plného potenciálu bytí.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DD Avatar autora | 13.6.2023
zatím jsem začala s užíváním
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡