DNA Protection Formula, 30 kapslí

590 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Podpořte ochranu svého těla před toxiny pomocí nové unikátní
kombinace živin pro ochranu DNA.

Aktivní složky v DNA Protection Formula mohou:

  • Poskytnout unikátní kombinaci živin pro zdravou funkci DNA
  • Podpořit obranný systém našeho těla vůči toxinům z okolí
  • Podpořit ochranu před poškozením genů

Obsah: 30 kapslí | Vhodné pro vegetariány | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Ochrana DNA před toxiny

Naše DNA obsahuje veškeré informace o tom, kdo jsme. Snadno jej ale mohou poškodit toxiny v našem organismu i z prostředí okolo nás. DNA Protection Formula obsahuje unikátní kombinaci rostlinných extraktů a zinku, které mohou pomoci chránit geny před toxiny.
Toxiny uvnitř i vně těla mohou negativně ovlivnit genetický projev. Problém nastává zejména v pokročilém věku, jelikož tyto toxiny poškozují vlákna postupem času více a více.
Vědci zdokumentovali, že určité živiny mohou pomoci posílit přirozenou obranyschopnost proti toxinům v životním prostředí. Receptura DNA Protection Formula byla vyvinuta tak, aby obsahovala kombinaci přírodních složek poskytujících podporu zdravé genetické exprese: xanthohumol, extrakt z řeřichy, chlorofylin a zinek.

Účinky potvrzené vědou

Kombinace čtyř aktivních složek v doplňku stravy DNA Protection Formula přispívá k posílení obranyschopnosti DNA.
Chlorofylin
Klinické studie ukazují, že chlorofylin se váže na toxiny z našeho okolí. To pozastavuje jejich potenciální vliv na citlivou DNA. Navázání toxinů může urychlit jejich vyloučení z organismu tak, že se nestihnou ani dostat do krevního oběhu. Chlorofylin také podporuje zdravý projev ochranného genu p53, který se podílí na řízení reprodukce buněk.
Zinek
Zinek je pro lidské tělo důležitým minerálem, protože podporuje širokou škálu biochemických a imunologických funkcí, mezi které patří i údržba genů. Kromě toho zinek také podporuje buněčnou antioxidační obranu. Dle jedné studie zahrnující skupinu žen suplementace zinkem pozastavuje zlomy vláken, což stabilizuje genetickou expresi.
Extrakt z řeřichy
Řeřicha je listová zelenina, která má potenciálně mnoho zdravotních benefitů. V náhodné zkřížené studii vědci zjistili, že řeřicha může pomáhat chránit DNA.
Xanthohumol
Xanthohumol je flavonoid pocházející z chmele a v klinických i preklinických studiích se ukázalo, že pomáhá chránit geny před poškozením. To hraje velkou roli při zachování zdravé buněčné funkce a buněčného dělení.

Užívání

Užívejte jednu kapsli denně s jídlem, nebo podle doporučení lékaře.

Složení:

Množství v jedné porci (1 kapsle):
Zinek (jako oxid zinečnatý) 10 mg
extrakt z řeřichy (celá bylina) 400 mg
Chlorofylin (z hořečnatého chlorofylinu sodného) 120 mg
XanthoForce™ extrakt z chmele (šištice) [std. na 10 % xanthohumolu] 120 mg
Pomocné látky: rostlinná celulóza (kapsle), maltodextrin, mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, rostlinný stearát. Bez GMO. XanthoForce™ je ochranná známka společnosti Berg Imports, LLC.

Obsah: 30 kapslí

Upozornění:Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡