Optimized Resveratrol Elite™, 60 kapslí

890 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Podpořte mladistvou funkci svého těla díky biologicky dostupnému resveratrolu, který pomáhá aktivovat geny dlouhověkosti.

Aktivní složky v Optimized Resveratrol Elite™ mohou:

 • Podpořit kardiovaskulární, mozkové a buněčné zdraví
 • Poskytnout až 10x lepší biologickou dostupnost
 • Pomáhat s ochranou před oxidativním stresem
 • Podpořit zdraví srdce a imunitu díky kvercetinu
 • Podpořit zdravou zánětlivou reakci

Obsah: 60 kapslí | Vhodné pro vegetariány | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Resveratrol a kvercetin v jednom doplňku stravy

Stárnutí se nevyhne nikdo z nás, vhodnými doplňky stravy ale můžeme bojovat s některými projevy. Jednou z nejvíce ceněných složek anti-aging doplňků stravy je fytonutrient resveratrol, který podporuje mladistvé geny, zdravou reakci na inzulín a zdravou zánětlivou reakci. Má pozitivní vliv na zdraví srdce, mysli i buněk.
Naše optimalizovaná receptura zahrnuje trans-resveratrol, který má až 10x lepší biologickou dostupnost než neformulovaný resveratrol. Pro ještě lepší účinek je resveratrol doplněný o rostlinný polyfenol kvercetin. Tato bioflavonoidní živina může podpořit zdraví srdce a imunitní systém.

Trans-resveratrol a anti-aging

Resveratrol je fytonutrient, polyfenolová sloučenina, která se nachází v řadě rostlin. Najdete ji zejména v modrých hroznech a některých dalších bobulích nebo v křídlatce japonské.
Zdravotní benefity spojené s příjmem resveratrolu prokázala řada studií. Je to například:
 • Ochrana zdraví srdce
 • Posílení funkce mozku
 • Podpora dlouhověkosti
 • Zlepšení metabolického zdraví
 • Podpora zdravé citlivosti na inzulín
 • Povzbuzující imunitní a protizánětlivé účinky
Tradiční resveratrol má ale nízkou biologickou dostupnost. Proto byla vyvinuta pokročilá receptura, která obsahuje vysoce biologicky dostupný trans-resveratrol, který je pro tělo snáze vstřebatelný. Benefitů resveratrolu tak můžete využívat, aniž byste museli vypít sedm sklenic červeného vína.

Účinky potvrzené vědou

Resveratrol je vysoce uznávanou živinou proti příznakům stárnutí a kvercetin může podpořit zdravou buněčnou funkci, kardiovaskulární zdraví a zdravou imunitní odpověď. Oba jsou v doplňku stravy Optimized Resveratrol Elite™ obsaženy ve vysoce biologicky dostupné formě, což tělu umožňuje maximálně využít jejich zdravotní přínosy.
Zvýšená biologická dostupnost resveratrolu
Resveratrol je skvělý doplněk v boji proti příznakům stárnutí, ve volné formě má ale špatnou biologickou dostupnost. K vyřešení tohoto problému a maximalizaci jeho výhod je trans-resveratrol z japonské křídlatky kombinován s hydrogelovým povlakem galaktomannanových vláken ze semen pískavice. To chrání po požití resveratrol, který tak může cirkulovat déle v těle a buňky mohou čerpat mnohem více z benefitů této živiny. Jeho biologická dostupnost se zvyšuje až 10x oproti tradičnímu, neformulovanému resveratrolu.
Pozitivní vliv resveratrolu na zdraví srdce
Jedním ze způsobů, jak může resveratrol podpořit zdraví srdce, je ochrana buněk před vlivem volných radikálů. Snížením oxidační zátěže kardiovaskulárního systému lze přispět ke zlepšení zdraví srdce a funkce endotelu, který vystýlá vnitřní povrch krevních a lymfatických cév a srdce.
Pozitivní vliv resveratrolu na zdraví mozku
Resveratrol ve studiích ukázal také slibný potenciál pro podporu zdraví mozku a kognitivních funkcí. V náhodné kontrolované studii byly prokázány pozitivní účinky na neurologické a metabolické funkce a na prokrvení mozku.
Doplnění resveratrolu o kvercetin
Receptura Optimized Resveratrol Elite™ obsahuje také kvercetin, fytonutrient, který doplňuje působení resveratrolu. Kercetin je důležitý bioflavonoid, který také může pomoci pozastavit oxidační stres a podporovat zdravou zánětlivou reakci. Kromě toho může podporovat kardiovaskulární zdraví a pomáhat udržovat zdravou hladinu krevního tlaku, neurologické zdraví a správné dělení buněk.

Užívání

Užívejte jednu kapsli denně s jídlem, nebo podle doporučení lékaře.

Složení:

Množství na den (1 kapsle): %RI*
Proprietární směs Resveratrol Elite™: Poskytuje 18 % trans-resveratrolu (40 mg) [z křídlatky japonské (kořen)], 35 % galaktomannanů (77 mg) [z pískavice řecké seno (semeno)] 222 mg **
Bio-Quercetin® fytosom [poskytující 3 mg quercetinu z koncentrátu japonské sofory (květní pupen), fosfatidylcholinový komplex ze slunečnice (semeno)]. 9 mg **
*RI = referenční příjem EU
**RI není k dispozici
Pomocné látky: Resveratrol z extraktu kořene japonské sopory (Fallopia japonica (Houtt.), galaktomannany z extraktu semen pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum L. ), arabská guma, kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), extrakt z rýžových otrub, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza/celulózový gel), protispékavé látky (mastné kyseliny, oxid křemičitý [nano]), kvercetin z koncentrátu květních pupenů japonské sofory (Sophora japonica L.).Bez GMO.

Obsah: 60 kapslí

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡