Senolytic Activator®, 36 kapslí

649 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Podpořte mladistvost buněk a bojujte proti jejich stárnutí, které má vliv na stárnutí celého organismu.

Aktivní složky senolytického aktivátoru mohou:

  • Pomoci tělu vypořádat se se senescentními buňkam
  • Podpořit zdraví a mladistvost buněk
  • Podpořit omlazení celého těla

Obsah: 36 kapslí | Vhodné pro vegetariány | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Tři kapsle týdně pro podporu dlouhověkosti

Senolytic Activator® kombinuje theaflaviny z černého čaje a apigenin s vysoce vstřebatelnou formou kvercetinu a fisetinu. Tato kombinace tělu pomáhá zvládat senescentní neboli stárnoucí buňky a zároveň podporuje funkci a dlouhověkost mladistvých buněk.
Výzkum v preklinických studiích navíc ukazuje, že přerušované dávkování senolytického aktivátoru může účinně zlepšovat zdravotní stav. Proto stačí užívat pouze tři kapsle jednou týdně.

Jak senolytický aktivátor funguje

Každý člověk má v těle senescentní (stárnoucí) buňky. Jejich počet stoupá spolu s věkem a když se začnou hromadit, mohou negativně ovlivňovat fungování zdravých a mladistvých buněk kolem sebe.
Senolytický aktivátor obsahuje unikátní směs theaflavinů z černého čaje a kvercetinu, které selektivně cílí na senescentní buňky. Zaměřují se na specifické biologické dráhy a pomáhají tělu senescentní buňky odstranit. Složení zároveň napomáhá funkci zdravých buněk a podporuje dlouhověkost.

Účinky potvrzené vědou

Senolytický aktivátor obsahujeunikátní kombinaci složek, které nabízí strategii pro boj s senescentními buňkami.
Theaflavin pro snížení zátěže senescentních buněk
Theaflaviny jsou sloučeniny získané z čajovníku Camellia sinensis. Nabízí řadu zdravotních přínosů, jako jsou podpora zdravého dělení buněk a zdravé zánětlivé reakce. Nový výzkum ukazuje, že theaflaviny mohou být zvláště užitečné pro snížení zátěže senescentních buněk. V preklinických modelech výrazně pomáhaly pozastavit akumulaci měřitelných indikátorů stárnutí buněk.
Quercetin pro podporu zdraví buněk
Význam kvercetinu je uznávaný již delší dobu. Podporuje například endoteliální (vrstva buněk, která vystýlá srdce a krevní a lymfatické cévy) a kardiovaskulární zdraví a zdravou imunitní funkci. Teprve nyní se však začíná odhalovat jeho potenciál pro boj proti stárnutí těla prostřednictvím senolytické aktivity. Standardní kvercetin je těžko vstřebatelný, proto je v doplňku stravy obsažen nový kvercetinový fytozom. Jde o fosfolipidovou kouli, která obaluje kvercetin, napomáhá jeho vstřebávání a činí jej až 50krát biologicky dostupnější.
Snadno vstřebatelný fisetin pro buněčnou dlouhověkost
Fisetin je skvělý pro zdraví celého těla a je také silnou senolytickou sloučeninou. To znamená, že se aktivně zaměřuje na senescentní buňky, které již nefungují optimálně. Fisetin podporuje přirozenou schopnost těla zbavovat se senescentních buněk, což umožňuje lepší fungování zdravých buněk. Fisetin také dle preklinických studií podporuje mladistvou a zdravou funkci sirtuinu, jehož aktivita s věkem klesá. Je to důležité proto, že sirtuinové proteiny udržují optimální výkon buněk. Během trávení se velká část fisetinu mění na jiné sloučeniny, proto je v tomto doplňku kombinován s galaktomannany. Galaktomannany jsou druh vlákniny ze semene pískavice, které chrání fisetin v trávicím traktu a až 25x zvyšují jeho biologickou dostupnost.
Apigenin na zbytek senescentních buněk
Quercetin a theaflaviny z černého čaje se zaměřují na senescentní buňky, ale ne na všechny. Zbývající senescentní buňky vytváří sloučeniny souhrnně známé jako sekreční fenotyp. V laboratořích Life Extension identifikovali přírodní flavonoid apigenin jako účinnou součást receptury pro boj právě proti těmto senescentním buňkám.

Užívání

Užívejte tři kapsle jednou týdně nebo se řiďte doporučením lékaře.

Složení:

Množství na týden (3 kapsle): %RI*
Bio-Fisetin Proprietární směs poskytující 18 % fisetinu (56 mg) [z výtažku z voskovníku (kmene)], 35 % galaktomannanů (109 mg) [z pískavice řecké seno (semen)] 312 mg **
Theaflaviny [z bezkofeinového extraktu černého čaje (list)] 275 mg **
Bio-Quercetin fytosom 25 mg quercetinu [z koncentrátu japonské sofory (květní pupen)], fosfatidylcholinový komplex [ze slunečnice]) 74 mg **
Apigenin 50 mg **
*RI = referenční příjem EU
**RI není k dispozici
Pomocné látky:extrakt z voskovky (kmen) (Toxicodendron succedaneum), extrakt z pískavice řecké seno (semena) (Trigonella foenum-graecum L.), extrakt z černého čaje (list) (Camellia sinensis L. ), koncentrát ze sofory japonské (květ, pupen), fosfatidylcholin, apigenin, kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), slunečnicové lecitiny, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza/celulózový gel), protispékavé látky (oxid křemičitý (nano), hořečnaté soli mastných kyselin). Bez GMO.

Obsah: 36 kapslí

Upozornění:Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡