GEROPROTECT® kmenové buňky, 60 kapslí

1 090 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Podpořte mladistvou a zdravou funkci kmenových buněk pomocí doplňku stravy GEROPROTECT® Stem Cell.

Účinné látky v doplňku stravy GEROPROTECT® kmenové buňky:

  • Podporují sebeobnovu kmenových buněk (jejich kopírování).
  • Aktivují přirozenou reakci organismu na stárnoucí kmenové buňky.
  • Podporují zdraví mozku, jater, kardiovaskulárního a imunitního systému.
  • Stimulují přeměnu kmenových buněk na buňky specifické pro danou tkáň.
  • Pomáhají chránit buňky pomocí antioxidantů.

Obsah: 60 kapslí | Vhodné i pro vegany | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Zdravá a mladistvá funkce kmenových buněk

Doplněk stravy GEROPROTECT® Stem Cell pomáhá udržovat mladistvou a zdravou funkci kmenových buněk a tím celého těla. Stimuluje diferenciaci a sebeobnovu kmenových buněk, potřebnou v boji proti procesu přirozeného stárnutí.

Proč GEROPROTECT® Stem Cell funguje

Společnost Life Extension® ve spolupráci se společností Insilico Medicine, Inc. pomocí umělé inteligence identifikovala z databáze složek testovaných na lidských buněčných liniích piceatannol z mučenky, trans-resveratrol a garcinol z ovoce kokum jako složky podporující zdraví kmenových buněk.
Kmenové buňky jsou neocenitelné pro zdraví a vitalitu. Mohou se totiž diferenciovat a sebeobnovit. To znamená, že se umí přeměnit na jiné druhy buněk, které tělo potřebuje a vytvářet své kopie.
Rovnováha mezi těmito dvěma činnostmi podporuje udržování zdravé tkáně, její růst a dlouhověkost. Stárnutí však může způsobit, že kmenové buňky přestanou optimálně fungovat – často ztratí schopnost sebeobnovy, diferenciace, případně obojí. Produkt GEROPROTECT® kmenové buňky pomáhá udržovat jejich mladistvou a zdravou funkci.

Vědecké poznatky o doplňku stravy

Výživné látky podporující zdraví kmenových buněk
GEROPROTECT® Stem Cell podporuje mladistvou, zdravou funkci kmenových buněk a jejich vyváženou diferenciaci a sebeobnovu. Činí tak pomocí živin, které podporují buněčné dráhy udržující mladistvé chování kmenových buněk: zdravý a funkční aminokyselinový pool, zdraví DNA, signalizaci AMPK a další. Tyto sloučeniny byly identifikovány ve spolupráci se společností Insilico Medicine, Inc, která se zabývá strojovým učením a jejíž patentovaný algoritmus je založen na výpočetních technikách umělé inteligence 21. století.

Patentovaná směs Presveratrol™
Presveratrol™ je patentovaná směs resveratrolu a piceatanolu, extraktu z mučenky. Studie v živém organismu a ve zkumavce ukazují, že piceatannol podporuje diferenciaci kmenových buněk a také proteostázu – síť kontroly kvality, která pomáhá zajistit integritu proteinů v našich buňkách.
Resveratrol je fytonutrient s dobře známými přínosy pro dlouhověkost a zdraví. Studie in vivo a in vitro ukazují, že resveratrol má příznivé účinky na zdraví kmenových buněk.
Kombinace resveratrolu a piceatanolu navíc podporuje zdraví DNA a také podporuje přirozené tělesné cesty pro zvládání stárnutí kmenových buněk.

Livinol™ extrakt z kokum (garcinol)
Garcinol je sloučenina získaná z plodu kokum (garcinia indica). Studie in vitro ukazují, že garcinol pomáhá pozitivně regulovat sebeobnovu a diferenciaci zdravých kmenových buněk.
Garcinol inhibuje enzym zvaný histonacetyltransferáza neboli HAT. Tento enzym je součástí procesu zvaného acetylace histonů – jedné z hlavních příčin stárnutí a ztráty funkce kmenových buněk. Inhibicí tohoto enzymu pomáhá garcinol obnovit mladistvou funkci kmenových buněk a dlouhověkost.

Užívání

Užívejte dvě kapsle denně s jídlem nebo bez jídla nebo podle doporučení lékaře.

Množství v jedné dávce (dvě kapsle):

Livinol™ kokum extrakt (ovoce) [std. na 20 % garcinolu] 500 mg
Presveratrol™ Proprietární směs 378 mg
[extrakt z mučenky (semena) (std. na 3,5 % piceatanolu) a extrakt z křídlatky japonské (kořen) (std. na 98 % trans-resveratrolu)]
Livinol™ je ochranná známka společnosti Sabinsa Corporation.
Pomocné látky:mikrokrystalická celulóza, cyklodextrin, rostlinná celulóza (kapsle), rýžový koncentrát, oxid křemičitý. Geneticky nemodifikováno.
†Patentováno. Vyvinuto ve spolupráci se společností Insilico Medicine, Inc.

Obsah: 60 kapslí

Upozornění:Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření. Pokud se léčíte s nějakým onemocněním nebo jste těhotná či kojící, poraďte se nejprve se svým lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡