GEROPROTECT® nestárnoucí buňky, 30 kapslí

999 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Bojujte proti procesu stárnutí a přetočte buněčné hodiny pomocí čtyř přírodních protektorů v doplňku stravy GEROPROTECT™ Ageless Cell™.

Doplněk stravy GEROPROTECT™ Ageless Cell™:

  • Obsahuje čtyři přírodní geroprotektory ((N-acetyl-L-cystein (NAC), myricetin, polyfenol EGCG a gama-tokotrienol).
  • Pomáhá v boji proti přirozenému procesu stárnutí na úrovni buněk.
  • Aktivuje reakci organismu na již zestárlé buňky.
  • Podporuje mladistvý buněčný metabolismus.

Obsah: 30 kapslí | Vhodné i pro vegany | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Boj proti přirozenému stárnutí buněk

GEROPROTECT™ Ageless Cell™ je průlom v oblasti buněčné dlouhověkosti, na který jste čekali. Pomáhá navrátit mládí stárnoucím buňkám a povzbuzuje reakci organismu na již zestárlé buňky. GEROPROTECT™ Ageless Cell™, vytvořený ve spolupráci společností Life Extension® a Insilico Medicine, Inc., může pomoci vrátit čas na buněčné úrovni. Pomůže aktivovat dráhy proti stárnutí, podpořit mladistvý buněčný metabolismus a bojovat proti stárnutí.

Proč GEROPROTECT™ Ageless Cell™ funguje

Stárnutí buněk neboli buněčná senescence je součástí přirozeného procesu stárnutí. Když však zdravé buňky zestárnou, přestávají optimálně fungovat. Mnoho faktorů spojených s celkovým stárnutím organismu lze přímo přičíst buněčné senescenci.
Při boji proti buněčnému stárnutí podporuje produkci buněčné energie, zdravou celosystémovou reakci na záněty a vitalitu orgánů. Sloučeniny v doplňku stravy GEROPROTECT™ Ageless Cell™ ovlivňují biologické dráhy spojené s procesem stárnutí, a tím jej potlačují na buněčné úrovni.

Vědecké poznatky o doplňku stravy

Life Extension® a společnost zabývající se lékařskými technologiemi Insilico Medicine, Inc. uzavřely jedinečné partnerství za účelem vývoje přípravku GEROPROTECT™ Ageless Cell™. Společnost Insilico Medicine, Inc. pomocí inovativního algoritmu vytvořila databázi více než 200 geroprotektorů. Bylo u nich prokázáno, že mohou prodloužit délku života tím, že se zaměřují na určité dráhy v těle ovlivňující přirozený proces stárnutí. Každá sloučenina v databázi získala skóre, které označovalo její schopnost ovlivňovat dráhy spojené se stárnutím buněk.
Při pohledu na skóre v databázi počítačový algoritmus společnosti Insilico Medicine identifikoval N-acetyl-L-cystein (NAC), myricetin (antioxidant přirozeně obsažený v bobulovinách, ovoci a bylinách), polyfenol EGCG obsažený v zeleném čaji a gama-tokotrienol jako obzvláště silné „geroprotektivní“ živiny, které mohou pomoci chránit organismus před účinky buněčného stárnutí.
Tyto sloučeniny byly následně vědecky testovány a prokázaly účinnost při potlačování příznaků buněčného stárnutí.

Užívání

Užívejte jednu kapsli denně s jídlem nebo bez jídla nebo jinak dle doporučení lékaře.

Složení kapsle

Vitamin E (jako D-alfa tokoferol) 20 IU
N-acetyl-L-cystein 450 mg
Extrakt zeleného čaje bez kofeinu (list) [std. na 45 % EGCG] 223 mg
Myricetin [z extraktu Myrica cerifera (kůra a list)] 50 mg
Gama tokoktrienol (z přírodního komplexu tokoktrienol/tokoferol) 25 mg
Pomocné látky: triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, želatina, glycerin, včelí vosk, palmový olej, čištěná voda, slunečnicový lecitin, slída, oxid železitý. Geneticky nemodifikováno. Tocotrienoly jsou extrahovány a koncentrovány z udržitelně získávaného malajského červeného palmového oleje.
†Patentováno. Vyvinuto ve spolupráci se společností Insilico Medicine, Inc.

Obsah: 30 kapslí

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření. Pokud se léčíte s nějakým onemocněním nebo jste těhotná či kojící, poraďte se nejprve se svým lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡