Vylepšené super trávicí enzymy s probiotiky, 60 kapslí

689 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Podpořte zdraví svého trávicího systému i střev.

Vylepšené super trávicí enzymy s probiotiky kmene Bacillus coagulans:

  • Pomáhají vstřebávat a využívat živiny, a tím podporují trávicí systém.
  • Poskytují enzymy, které štěpí bílkoviny, škroby, tuky, laktózu a rostlinnou vlákninu.
  • Kolonizují probiotiky celý zažívací systém, včetně střev, a působí proti nežádoucím bakteriím.

Obsah: 60 kapslí | Vhodné i pro vegany | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Podpora trávicího procesu a zdraví střev

Vylepšené super trávicí enzymy podporují trávicí proces a získávání živin. Kromě toho obsahují také probiotika kmene Bacillus coagulans, která působí v celém trávicím systému a navíc potlačují méně prospěšné střevní bakterie pro lepší zdraví střev, jejich funkci a trávicí komfort.

Probiotika pro zdravý trávicí trakt

Trávicí enzymy jsou nezbytné pro vstřebávání živin z potravy a další procesy těla. Přirozené stárnutí však může produkci trávicích enzymů potlačit. To způsobuje nerovnováhu v trávicím systému, pocit nadýmání a další zažívací potíže po konzumaci většího množství jídla. Pečlivě vybrané enzymy v doplňku stravy trávicí procesy podporují. 
Přirozený ochranný štít probiotika kmene Bacillus coagulans brání jeho trávení v žaludku a umožňuje pokračování trávicím systémem a kolonizaci střev. Podporuje tak zdraví trávicího traktu a navíc potlačuje méně prospěšné bakterie.

Účinky potvrzené vědou

Studie prokázaly, že enzymatické doplňky stravy mohou podpořit správné štěpení potravy, a tím optimalizovat trávení a vstřebávání živin. Zatímco pankreatické enzymy proteáza, amyláza a lipáza štěpí bílkoviny, škroby a tuky, laktáza pomáhá s trávením mléčného cukru a celuláza s rozkladem často těžko stravitelné rostlinné vlákniny.
Mnoho studií provedených na probiotikách uvádí jejich účinnost při zvládání běžných gastrointestinálních (GI) obtíží. Bakterie tvořící spory, jako je Bacillus coagulans, mohou využít své schopnosti přežití k rychlému osídlení trávicího traktu zdravou flórou.

Užívání

Užívejte 1 kapsli jednou až dvakrát denně před hlavními jídly, nebo podle doporučení lékaře.

Složení kapsle

Vegetariánská směs trávicích enzymů (dodávka) 208 mg
Proteáza SP (A. oryzae, B. subtilis) 25.000 FCC (HUT)
Bromelain (A. comosus) 800.000 FCC (VUT)
Amyláza (A. oryzae) 10.000 DU)
Laktáza (A. oryzae) 2.000 FCC (CU)
Celuláza (T. longibrachiatum) 2.000 FCC (CU)
Lipáza (C. rugosa) 7.500 FCC (FIP)
Lactospore® Bacillus coagulans MTCC5856 1 miliarda CFU†
Pomocné látky: mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, kapsle se zpožděným uvolňováním (hypromelóza, pektin, čištěná voda), triglyceridy se středně dlouhým řetězcem. Bez GMO. Obsahuje mléko, sóju, pšenici.†Kolonie tvořící jednotky v době výroby.

Obsah: 60 kapslí

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.
Life Extension logo
Kdo by nechtěl prožít zdravý, šťastný a dlouhý život? Americká společnost Life Extension, která byla založena před více než 40 lety, se rozhodla dosáhnout tohoto cíle kvalitními doplňky stravy založenými na nejnovějších vědeckých poznatcích. Každý z více než 500 produktů v portfoliu společnosti se může pochlubit účinky potvrzenými vědou. Tým Life Extension tvoří experti v oboru včetně lékařů a výživových poradců. Nezáleží na tom, zda chcete svému tělo doplnit konkrétní vitamíny a minerály, nebo hledáte doplňky stravy zaměřené na specifické cíle a orgány v lidském těle. Produkty Life Extension jsou ideálním doplňkem každodenní zdravé stravy a pravidelného pohybu. Díky použití nejkvalitnějších přísad a moderních výrobních postupů se vyznačují vyšší vstřebatelností než většina běžně dostupných doplňků stravy. V nabídce Life Extension najdete výrobky vyhovující vegetariánům nebo bez GMO. Začněte svou cestu za kvalitnějším životem!
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JP Avatar autora | 24.3.2023
Nevím - trávení mi funguje v pořádku a víra také pomáhá
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡