GEROPROTECT® Autophagy Renew, 30 kapslí

599 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Podpořte délku a zdraví svého života s doplňkem stravy stimulujícím přirozený proces recyklace buněčných zbytků, které mohou stát v cestě zdravé funkci buněk.

Účinné látky v přípravku GEROPROTECT®Autophagy Renew:

  • Stimulují autofagii – recyklaci buněčných zbytků a dalšího buněčného odpadu.
  • Pomáhají udržet energetickou rovnováhu buněk.
  • Umožňují tělu šetřit energii a správně fungovat.

Obsah: 30 kapslí | Vhodné i pro vegany | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Recyklace buněčných zbytků

Autofagie je přirozený proces úklidu vnitrobuněčných zbytků a dalšího metabolického odpadu. Drobné buněčné organely (lysozomy) pak tento materiál rozkládají a recyklují.
Buněčné zbytky tak nepřekáží a naopak je jejich energie dále využita. Naše tělo tak může šetřit energii a správně fungovat, což podporuje dlouhý a zdravý život.

Jak GEROPROTECT® Autophagy Renew funguje

GEROPROTECT® Autophagy Renew obsahuje piperlongumin a luteolin, dvě látky, které mohou podpořit autofagii.
Piperlongumin je biologicky aktivní alkaloid z rostlin pepře. V předklinických studiích bylo prokázáno, že aktivuje gen Beclin-1, který spouští tvorbu struktur podílejících se na vyvolání autofagie v buňce. Luteolin podporuje autofagii, tvorbu nových „recyklačních továren“ uvnitř buněk a také snižuje aktivitu enzymů, které autofagii brzdí. Z ovoce, zeleniny a výživných bylin dostáváme stopové množství luteolinu, zdaleka ale ne tolik, aby se projevily jeho benefity.

Vědecké poznatky o produktu

GEROPROTECT® Autophagy Renew obsahuje v jedné dávce 165 mg luteolinu a 10 mg piperlonguminu, dvě složky, které v předklinických studiích podporovaly autofagii. 

Luteolin
podporuje vhodné buněčné dráhy, jako je signalizace AMPK (regulátor buněčné energie), dále podporuje tvorbu nových lysozomů („recyklační továrny“ uvnitř buněk) a zamezuje procesům, které autofagii naopak brzdí.

Piperlongumin aktivuje autofagii skrz gen Beclin-1. Ta pomáhá chránit citlivé mitochondrie a ve studii na zvířatech potlačila zánět a podpořila tak zdraví kardiovaskulárního systému.

Udržování buněčného pořádku řízené autofagií je proces, který se doplňuje s odstraňováním stárnoucích buněk. Přípravek lze proto konzumovat samostatně, ale také v kombinaci se senolytickým aktivátorem, který proces podpoří.

Užívání GEROPROTECT® Autophagy Renew

Užívejte jednu kapsli denně s jídlem nebo bez jídla nebo podle doporučení lékaře.

Složení kapsle

Množství na den (jedna kapsle): %RHP*
Luteolin [z květních pupenů japonské sofory] 165 mg **
Piperlongumin [z kořene pepřovníku dlouhého] 10 mg **
*RHP = referenční hodnota příjmu ** RHP není k dispozici
Pomocné látky:extrakt z kořene dlouhého pepře (Piper longum L.) s piperlonguminem, maltodextrin, kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), látky protispékavé (mastné kyseliny, oxid křemičitý [nano]). Geneticky nemodifikováno.

Obsah: 30 kapslí

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření. Pokud se léčíte s nějakým onemocněním nebo jste těhotná či kojící, poraďte se nejprve se svým lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡