Enhanced Sex for Women 50+, 90 kapslí

1 490 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Podpořte svou sexuální vitalitu a bojujte s nepříjemným vlivem menopauzy speciálně vyvinutým doplňkem stravy pro ženy nad 50 let.

Složky obsažené v Enhanced Sex for Women 50+ podporují:

  • Zdravou sexuální funkci
  • Dostatečnou vaginální lubrikaci
  • Vyváženou hladinu pohlavních hormonů

Obsah: 90 kapslí | Vhodné pro vegetariány |  | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Přechod a jeho vliv na ženské sexuální zdraví

Klimakterium neboli přechod je přirozený stav, který nastává zhruba mezi 45. a 50. rokem života ženy. Dochází k útlumu funkce vaječníků, což má významný vliv na ženské sexuální zdraví. Zpravidla se dostavuje menopauza, tedy zástava menstruačního cyklu, a ztráta plodnosti.
Období přechodu obvykle doprovází návaly horka, zvýšená únava, nespavost, změny nálad, ale také narušení sexuální funkce, problémy s libidem a nedostatečnou vaginální lubrikací. Přechod proto často bývá velkou výzvou pro ženskou sexualitu a schopnost zůstat sexuálně aktivní.

Podpora zdravé sexuální funkce
Útlumem funkce vaječníků se snižuje tvorba hormonů estrogenu a progesteronu. Doplněk stravy Enhanced Sex for Women 50+ obsahuje směs přírodních látek, které podporují produkci a udržení jejich zdravé hladiny, což má pozitivní vliv na pohodlí, sexuální funkci a zdraví ženy.
Klimakterium nemusí nezbytně souviset se zhoršeným sexuálním životem a můžete se vyhnout i dalším negativním účinkům. Schopnost pociťovat touhu a lásku máme po celý život, mění se ovšem jejich vnímání. Je proto důležité pracovat na partnerském vztahu a udržet si pozitivní vztah k vlastnímu tělu.
Při eliminaci negativ si pak můžete dokonce užívat pozitivní účinky klimakteria. Je to například život bez antikoncepce, zbavení se obtíží spojených s menstruací a časté vymizení migrén nebo problémů s endometriózou či myomy v děložní sliznici.

Účinky potvrzené vědou

Enhanced Sex for Women 50+ je ideální doplněk pro ženy, které chtějí podpořit své sexuální zdraví pomocí přírodních složek. Obsahuje cordyceps, extrakt z kořene maca a dalších botanických kořenů, jež mají pozitivní vliv na mladistvou hladinu pohlavních hormonů.

Cordyceps
Cordyceps je extrakt z hub, který reguluje hladinu pohlavního hormonů, zvyšuje buněčnou produkci energie a libido. Podporuje také vaginální lubrikaci, sexuální funkci a naopak zastavuje cytokiny, které mohou sexuální touhu tlumit.

Maca (Lepidium meyenii)
Extrakt z kořene Maca reguluje hladinu a tok pohlavních hormonů, podporuje funkci nadledvin a libido i sexuální potěšení. Jeho funkce spočívá v optimalizaci mozkových neurotransmiterů a hladiny monoaminooxidázy.

Extrakty z botanických kořenů
Enhanced Sex for Women 50+ obsahuje také extrakt ze tří botanických kořenů (Phlomis umbrosa, Cyanchum wilfordii, Angelica gigas), u nichž vědci objevili schopnost vyvažovat estrogenní aktivitu v těle.

Užívání

Užívejte tři kapsle denně s jídlem nebo bez jídla, nebo se řiďte doporučením lékaře.

Složení

Množství v jedné porci (jedna porce = tři kapsle)
Patentovaná směs: 1590 mg
MacaPure® Maca (Lepidium meyenii) extrakt 5:1 (kořen) [std. na 0,6 % makamidů a macainů]
EstroG-100® [patentovaná směs extraktů Angelica gigas, Phlomis umbrosa, Cynanchum wilfordii 5:1 (kořen)]
Cordyceps (Paecilomyces hepiali) extrakt 8:1 (mycelia) [std. na 7 % kyseliny kordycepové]
Pomocné látky:rostlinná celulóza (kapsle), maltodextrin, mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová, škrob, fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý. Bez GMO. MacaPure® je registrovaná ochranná známka společnosti Naturex, Inc.

Obsah: 90 kapslí

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡