Liposomal Melatonin, 30 ml

849 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Podpořte kvalitu svého spánku a zdraví buněk melatoninem v liposomální formě, která zajišťuje maximální účinnost a rychlou vstřebatelnost.

Aktivní složky liposomálního melatoninu mohou:

  • Podpořit kvalitu spánku a vyvážit cirkadiánní rytmus
  • Poskytnout antioxidační ochranu a podpořit imunitní systém
  • Podpořit kognitivní zdraví v pokročilém věku

Obsah: 30 ml | 150 dávek | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Kvalitní spánek, podpora imunity a kognitivní zdraví

Kvalitní spánek je nezbytný pro tělesné zdraví, duševní revitalizaci a celkovou fyzickou pohodu. Mnoho lidí má však s usínáním i s udržením spánku problémy, které jsou často způsobené narušeným cirkadiánním rytmem a nedostatečnou produkcí melatoninu.
Melatonin je hormon, který lidské tělo přirozeně produkuje. Podporuje kvalitní spánek, kognitivní zdraví a boj proti volným radikálům, a zároveň reguluje cirkadiánní rytmus (naše vnitřní hodiny). Přirozená produkce melatoninu může klesat v důsledku věku, ale také životního stylu.
Ačkoliv je melatonin známý především pro podporu kvality spánku, výzkumy ukazují, že přináší i další zdravotní benefity. Patří sem zejména podpora imunitního systému, kognitivního zdraví a ochrana buněčné DNA.

Podpora spánku
Vlastní produkce melatoninu v těle se snižuje přirozeným procesem stárnutí. Proto může být jeho suplementace přirozeným řešením pro lidi v pokročilém věku, kteří mají problémy se spánkem.
Produkce melatoninu ovšem může být ovlivněna i dalšími faktory. Nejčastěji se jedná o nevhodný životní styl, stres a vystavování se modrému světlu. Liposomální melatonin může pomoci vyrovnat cirkadiánní rytmus a problémy s ním spojené.

Antioxidační ochrana a podpora buněčné DNA
Výzkumy ukazují, že melatonin má silné antioxidační vlastnosti. Pomáhá z těla odstranit některé z nejběžnějších volných radikálů (hydroxyl a peroxyl) účinněji než jiné antioxidanty.
Kromě toho také podporuje další antioxidanty, čímž pomáhá zvýšit celkovou antioxidační ochranu těla. Je také důležitý pro podporu buněčné DNA, protože pomáhá pozastavovat vliv určitého druhu volných radikálů, který napadá vlákna DNA uvnitř buněk.

Podpora imunity
Melatonin pomáhá aktivovat pomocné t lymfocyty. Pomocné t lymfocyty regulují imunitní odpověď buněk, což znamená, že buňkám pomáhají reagovat na invaze cizích molekul. Aktivací těchto buněk melatonin podporuje imunitní systém jako celek. Kognitivní zdraví
Pokles kognitivních funkcí je normálním důsledkem přirozeného procesu stárnutí. Nástup kognitivních zdravotních problémů souvisejících s věkem však může souviset s hladinou melatoninu v těle.
Je to proto, že melatonin nabízí podporu antioxidační ochrany mozku. Může tak pozastavit vliv volných radikálů v mozku, které způsobují kognitivní úpadek vyvolaný věkem.

Účinky potvrzené vědou

Vědecké výzkumy v posledních letech prokázaly, že melatonin má kromě podpory kvalitního spánku i další benefity. Může být suplementován různými způsoby, od tradiční formy tobolek s normálním nebo prodlouženým uvolňováním až po liposomální formu.
Quicksilver Delivery Systems® využívá moderní vědu k uvolnění léčivé síly přírody. Díky vysoce pokročilému systému přenosu fosfolipidů mohou doplňky Quicksilver Scientific dodávat účinné složky do buněk rychleji a efektivněji. Liposomální forma melatoninu tak umožňuje optimalizaci přijatého množství a účinnosti.

Užívání

Užívejte jednu pumpičku před spaním nebo se řiďte doporučením lékaře. Dávku nejdříve podržte 30 sekund v ústech a poté polkněte, případně zamíchejte do malého množství vody. Po otevření spotřebujte do 180 dnů. Skladujte ve tmě, při pokojové teplotě.

Složení:

Množství v jedné porci (0,2 ml (1 pumpička)):
Melatonin 1 mg
Pomocné látky: voda, glycerin, ethanol, vitamin E (jako d-alfa-tokoferol polyethylenglykol 1000 sukcinát), fosfolipidy (z čištěného lecitinu slunečnicových semen), triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, přírodní směs tokoferolů.

Obsah: 30 ml

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡