Melatonin 3 mg, 60 kapslí

269 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Dopřejte si dávku melatoninu, která přispěje ke zlepšení kvality spánku. Také vám pomůže v důsledku časového posunu, proto se hodí i pro cestovatele.

Melatonin přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu a ke ke zkrácení doby nutné pro usnutí.

Obsah: 60 kapslí | Vhodné i pro vegany | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Zlepšete svůj spánek

Problémy se spánkem jsou dnes velmi časté. Přispívají k tomu i všudypřítomné displeje počítačů a mobilů, které vyzařují tzv. modré světlo. Dobrý spánek je přitom nezbytný pro fyzické i dušení zdraví. Řada lidí trpí problémy s usínáním nebo se často budí uprostřed noci.
Spánek je regulován cirkadiánním rytmem, který je ovlivňován melatoninem. Přirozená produkce tohoto hormonu s přibývajícím věkem klesá, což může narušit biologický rytmus a v důsledku toho i kvalitu spánku. Výzkumy ukazují, že kromě spánku nabízí melatonin i řadu dalších výhod, jako je podpora antioxidantů, imunitního systému a kognitivních funkcí nebo ochrana DNA.

Jak to funguje?

Melatonin – přezdívaný „hormon spánku“ – se přirozeně tvoří v těle (z aminokyseliny tryptofan). Nejznámější je pro svůj vliv na tzv. biologické hodiny, nebo odborně cirkadiánní rytmus. Výzkumy ovšem potvrzují i další příznivé účinky melatoninu v lidském organismu, jako je podpora imunitního systému nebo kognitivních funkcí.
Produkce melatoninu v těle se během stárnutí snižuje. Proto může být doplňování tohoto hormonu vhodným řešením pro lidi v pokročilém věku, kteří trpí problémy se spánkem. Doplnění hladiny melatoninu může pomoci i všem ostatním, kteří se často potýkají s problémy se spánkem a potřebují srovnat své biologické hodiny. Ideální je také v případě časového posunu při cestování, neboť pomáhá snížit pocit únavy.

Užívání

Užívejte 1 kapsli 30 až 60 minut před spaním, nebo podle doporučení lékaře. Melatonin je přirozeně produkován epifýzou v noci, pro dosažení optimálních výsledků by tedy měl být tento doplněk stravy užíván v noci.

Složení kapsle

Melatonin 3 mg
Pomocné látky: mikrokrystalická celulóza, rostlinná celulóza (kapsle), rýžový koncentrát

Obsah: 60 kapslí

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.

Pokud se léčíte s nějakým onemocněním (zejména autoimunitním nebo depresivním), poraďte se před užíváním tohoto přípravku se svým lékařem. Při kombinaci s alkoholem dbejte zvýšené opatrnosti. Tento přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám ani ženám, které se snaží otěhotnět. Po užití tohoto přípravku se nepokoušejte řídit nebo obsluhovat těžké stroje.
Life Extension logo
Kdo by nechtěl prožít zdravý, šťastný a dlouhý život? Americká společnost Life Extension, která byla založena před více než 40 lety, se rozhodla dosáhnout tohoto cíle kvalitními doplňky stravy založenými na nejnovějších vědeckých poznatcích. Každý z více než 500 produktů v portfoliu společnosti se může pochlubit účinky potvrzenými vědou. Tým Life Extension tvoří experti v oboru včetně lékařů a výživových poradců. Nezáleží na tom, zda chcete svému tělo doplnit konkrétní vitamíny a minerály, nebo hledáte doplňky stravy zaměřené na specifické cíle a orgány v lidském těle. Produkty Life Extension jsou ideálním doplňkem každodenní zdravé stravy a pravidelného pohybu. Díky použití nejkvalitnějších přísad a moderních výrobních postupů se vyznačují vyšší vstřebatelností než většina běžně dostupných doplňků stravy. V nabídce Life Extension najdete výrobky vyhovující vegetariánům nebo bez GMO. Začněte svou cestu za kvalitnějším životem!
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 24.8.2023
Jako doplněk funguje. Spánek určitě lepší.
5
DJ Avatar autora | 4.8.2023
Je skvělý! Spím po něm, jako malý. Doporučuji!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡