GEROPROTECT™ Longevity AI™, 30 kapslí

1 390 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Bojujte proti procesu stárnutí kombinací tří unikátních přírodních látek v doplňku stravy GEROPROTECT™ Longevity A.I.™.

Geroprotektory obsažené v GEROPROTECT™ Longevity A.I.™:

  • Pomáhají v boji proti procesu stárnutí.
  • Napodobují účinky mimetického omezení příjmu kalorií.

Obsah: 30 kapslí | Vhodné i pro vegany | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Zdravotní přínosy v kostce

Ukázalo se, že dlouhodobé překračování denního příjmu kalorií může urychlit proces stárnutí. Snížení kalorického příjmu na optimum naopak může přispět k jeho zpomalení.
Specifická kombinace geroprotektorových látek v doplňku stravy GEROPROTECT™ Longevity A.I.™ dokáže účinky důsledného snížení příjmu kalorií napodobit.

Proč GEROPROTECT™ Longevity A.I.™ funguje

Když po delší dobu přijímáte více kalorií, než vaše tělo potřebuje, vaše cévy se plní triglyceridy, glukózou, homocysteinem a řadou chemických látek podporujících záněty. Tyto sloučeniny mohou přispívat k urychlení procesu stárnutí. Snížení příjmu kalorií by proto mohlo proces stárnutí zpomalit.
Desítky let trvající výzkumy snížení spotřeby kalorií o 30 až 40 % zjistily, že pozitivní účinky na dlouhověkost jsou rozsáhlým biologickým jevem, který byl pozorován u různých živočišných druhů, jako jsou ryby, hlodavci a psi.
Nový doplněk stravy GEROPROTECT™ Longevity A.I.™ může pomoci v boji proti procesu stárnutí pomocí přírodních geroprotektivních látek, které v kombinaci mohou napodobit účinky omezení příjmu kalorií.

Vědecké poznatky o produktu:

Společnosti Life Extension a Insilico Medicine, Inc., zabývající se lékařskými technologiemi, navázaly jedinečné partnerství za účelem vývoje nejnovějšího produktu z řady GEROPROTECT™: GEROPROTECT™ Longevity A.I.

Společnost Insilico Medicine, Inc. použila vysoce inovativní algoritmus k vytvoření databáze více než 200 geroprotektorů, u nichž bylo prokázáno, že aktivují určité dráhy v těle zpomalující proces stárnutí.
Při hledání rostlinných výtažků, které odráží biologické účinky mimetika kalorické restrikce, počítačový algoritmus identifikoval kyselinu gama linolovou (GLA), ginsenosid Rg3 a withaferin A.

GLA je důležitá mastná kyselina obsažená v pupalkovém nebo brutnákovém oleji, která může pomáhat snižovat prozánětlivé faktory.

Ginsenosid Rg3 je sloučenina izolovaná z tradiční adaptogenní byliny ženšenu, která prokázala silnou aktivitu při vychytávání volných radikálů.

Withaferin A se nachází v částech rostliny ashwagandha, např. v listech, a podle preklinických studií má celou řadu příznivých fyziologických účinků.

Kombinace těchto tří geroprotektorů se zaměřuje na kolektivní dráhy proti stárnutí napodobující mimetikum kalorické restrikce.

Užívání

Užívejte jednu kapsli denně s jídlem nebo bez jídla nebo podle doporučení lékaře.

Složení kapsle

Kyselina gama-linolenová (GLA) [z brutnákového oleje (semen)] 300 mg
Ginsenosidy Rg3 [z asijského ženšenu (Panax ) C.A. Mey. extrakt (stonek, list ) 20 mg
(std. na 10 % ginsenosidů Rg3)]
Withaferin A [z extraktu ashwagandhy (kořen, list ) (std. na 3 % withaferinu A)] 12 mg
Pomocné látky: želatina, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, glycerin, čištěná voda, slunečnicový lecitin, maltodextrin, žlutý včelí vosk, barvivo karob, hydroxypropylmetylcelulóza, oxid křemičitý. Geneticky nemodifikováno.
†Patentováno. Vyvinuto ve spolupráci se společností Insilico Medicine, Inc.

Obsah: 30 kapslí

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření. Pokud se léčíte s nějakým onemocněním nebo jste těhotná či kojící, poraďte se nejprve se svým lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡