Cortisol-Stress Balance, 30 kapslí

990 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Život pokračuje vpřed a stres si nedává pauzu. Posilněte své tělo, aby zdravě reagovalo, s denním doplňkem Cortisol-Stress Balance.

Cortisol-Stress Balance obsahuje dvě inovativní směsi rostlinných extraktů a sloučenin odvozených ze zeleného čaje, které pomáhají udržovat zdravou hladinu stresového hormonu kortizolu a podporují zdravou reakci na každodenní stres.

Formule Cortisol-Stress Balance může:

  • Podporovat zdravou biologickou reakci na každodenní stresory
  • Pomáhat udržovat již zdravé hladiny kortizolu
  • Inhibovat zánět pro podporu zdravé reakce na stres

Obsah: 30 kapslí | Vhodné pro vegetariány | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Podrobnosti o produktu Cortisol-Stress Balance

Podrobnosti o produktu "Cortisol-Stress Balance" Především, co je to kortizol? Jedná se o steroidní hormon, který produkují vaše nadledviny. Vaše tělo uvolňuje kortizol jako reakci na širokou škálu stresových faktorů a vysoká hladina kortizolu v těle může mít řadu negativních dopadů na zdraví a kvalitu života.

Když jste pod stresem, vaše tělo může produkovat vysokou hladiny kortizolu. Vysoká hladina kortizolu může vést k různým zdravotním problémům. Mezi ně patří přibírání na váze, zejména v oblasti břicha, což zvyšuje riziko kardiovaskulárních onemocnění. Oslabený imunitní systém je dalším důsledkem, což zvyšuje náchylnost k infekcím a nemocem. Vysoký kortizol také může způsobit problémy s trávením a metabolismem, což vede k nekomfortním a někdy bolestivým stavům. Na úrovni duševního zdraví může vysoký kortizol způsobit úzkost, depresi a jiné změny nálady. Lidé s vysokými hladinami tohoto hormonu často zaznamenávají zvýšenou úzkost a podrážděnost. Může to také ovlivnit kvalitu spánku, což vede k nespavosti nebo nekvalitnímu spánku, což dále zhoršuje duševní zdraví.

Kvalita života jedince může být výrazně ovlivněna vysokými hladinami kortizolu. Chronický stres a jeho fyzické a duševní důsledky mohou omezit schopnost jedince plně se zapojit do sociálních, pracovních nebo rodinných aktivit. To může vést k osamělosti, sociální izolaci a snížené životní spokojenosti.

A právě pro podporu zdravé hladiny kortizolu zkombinovali vědci z Life Extension dvě směsi extraktů bojujících se stresem a vytvořili tak Cortisol-Stress Balance, který může pomoci udržovat zdravou hladinu kortizolu, inhibovat faktory, které podporují jeho uvolňování, uklidnit tak vaše tělo a podporovat zdravou reakci na stres, a to díky dvěma inovativním směsím.

Účinky potvrzené vědou

Relora® extrakt z magnólie a phellodendronu
Kůra stromů magnólie a phellodendronu (také známého jako amurský korek) obsahuje sloučeniny, které podporují příznivou reakci na stres. Výzkum ukazuje, že Relora® ovlivňuje hladiny kortizolu ve slinách. (1)
Aktivní složky této směsi se mohou vázat na neurochemické receptory, které podporují náladu a stres, což vede ke zlepšení hodnocení nálady měřené standardizovaným testováním. (2)

Oligonol® extrakty z plodů liči a zeleného čaje
Mnoho lidí dosvědčuje uklidňující účinky zeleného čaje. Oligonol® kombinuje extrakty z plodů liči se sloučeninami odvozenými ze zeleného čaje. Ve randomizované, placebem kontrolované studii prokázal Oligonol® svou schopnost inhibovat prozánětlivé cytokiny IL1β a IL6, podporovat pozitivní reakci na stres a udržovat již zdravé hladiny kortizolu (3).
Cortisol-Stress Balance kombinuje ne jednu, ale dvě vlastní směsi extraktů do jediného, průlomového doplňku na podporu stresu. Život pokračuje vpřed a stres si nedává pauzu. Posilněte své tělo, aby zdravě reagovalo, s denním doplňkem Cortisol-Stress Balance.

J Int Soc Sports Nutr. 2013;10(1):37. Nutr J. 2008;7:11. Nutr Res Pract. 2010;4(3):203-7.

Užívání

Užívejte jednu kapsli denně s jídlem nebo bez jídla, nebo se řiďte doporučením lékaře.

Složení:

Množství v jedné porci (1 kapsle): %RI*
Relora® [patentovaná směs extraktů z magnólie (kůra), phellondendronu (kůra)] 500 mg **
Oligonol® [patentovaná směs extraktů z liči (ovoce), zeleného čaje (list)] 100 mg **
*RI = referenční příjem EU **RI není k dispozici
Pomocné látky:extrakt z kůry magnólie (Magnolia officinalis), extrakt z kůry phellodendronu (Phellodendron amurense), kapsle (hydroxypropylmethylcelulosa), extrakt z plodů liči (Litchi chinensis), extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis), Bez GMO. Relora® je ochranná známka společnosti Lonza nebo jejích přidružených společností. Oligonol ® je registrovaná ochranná známka společnosti Amino Up Co., Ltd.

Obsah: 30 kapslí

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡