Adrenal Energy Formula™, 120 kapslí

1 099 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Zmírněte účinky stresu díky doplňku stravy Adrenal Energy Formula, který obsahuje výtažky ze 4 rostlin s vědecky ověřeným účinkem. Pomáhá tělu se vypořádat se stresem a udržovat homeostázu – vnitřní rovnováhu organismu. 

Obsah: 120 kapslí | Vhodné i pro vegany | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Odolávejte stresu

Práce, studium, osobní život... Vyhnout se stresovým situacím v každodenním životě je prakticky nemožné. Můžete ovšem zmírnit účinky stresu na lidský organismus. Během stresových situací totiž tělo ztrácí schopnost tzv. homeostáze – mechanismu pro udržení vnitřní rovnováhy. Není divu, že na velkém počtu zdravotních potíží, které vyžadují návštěvu lékaře, se podílí právě stres. Alarmující je také nedávno zveřejněná studie, která spojuje stres s rychlejším stárnutím! Preklinická studie ukázala, že stres také brzdí růst nových spojení mezi neurony v mozku.

Z přírodních extraktů

V reakci na uvedená zjištění vytvořila společnost Life Extension nejmodernější přípravek založený na rostlinných extraktech, které pomáhají zmírňovat účinky stresu. Adrenal Energy Formula™ kombinuje čtyři známé extrakty (bazalka posvátná, cordyceps, bakopa a ašvagandha), u nichž bylo vědecky prokázáno, že podporují homeostázu i během dnů plných stresu. Tyto výtažky modulují různé změny v těle související se stresem. Použité rostlinné extrakty působí nejen samostatně, ale také ve vzájemné kombinaci. Díky tomu, že se doplňují, mohou poskytnout komplexní obranu proti stresu.

Stres je spojován s kratšími telomerami (koncové části chromozomů), což naznačuje možné souvislosti stresu se stárnutím. Stres také ovlivňuje produkci neurotransmiterů. V preklinické studii stres inhiboval neuroplasticitu (schopnost neuronů vytvářet nová spojení podél nervových komunikačních drah v reakci na nové podněty). Zmírnění stresu tedy může pomoci podpořit kognitivní zdraví.

2 kapsle denně

Doporučená denní dávka jsou 2 kapsle dvakrát denně (s jídlem nebo bez jídla), případně podle pokynů lékaře. Přípravek neobsahuje geneticky modifikované suroviny a je vhodný pro vegetariány.

Složení kapsle

OciBest® extrakt z bazalky posvátné (Ocimum tenuiflorum) 10:1 (celá rostlina) [std. na 2,5 % triterpenových kyselin (15 mg)] 600 mg
Actiponin® extrakt z gynostemmy (list)
Sensoril® Ashwagandha (Withania somnifera) extrakt 5:1 (kořen a listy) [std. na 32 % oligosacharidů, 10 % konjugátů withanolidových glykosidů].
Cordyceps (Paecilomyces hepiali) extrakt 8:1 (mycelia) [std. na 7 % kyseliny kordycepové].
BaCognize® Ultra (Bacopa monnieri) extrakt 25:1 (celá bylina) [std. na 25 % bacopa glykosidů].
516 mg
Pomocné látky: rostlinná celulóza (kapsle), mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, kyselina stearová, oxid křemičitý.

BACOGNIZE® ULTRA je registrovaná ochranná známka společnosti Verdure Sciences, Inc., OciBest® je registrovaná ochranná známka společnosti Natural Remedies Private Limited., Sensoril® je chráněn americkými patenty č. 6 153 198 a 6 713 092 a je registrovanou ochrannou známkou společnosti Natreon, Inc.

Obsah: 120 kapslí

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.
Life Extension logo
Kdo by nechtěl prožít zdravý, šťastný a dlouhý život? Americká společnost Life Extension, která byla založena před více než 40 lety, se rozhodla dosáhnout tohoto cíle kvalitními doplňky stravy založenými na nejnovějších vědeckých poznatcích. Každý z více než 500 produktů v portfoliu společnosti se může pochlubit účinky potvrzenými vědou. Tým Life Extension tvoří experti v oboru včetně lékařů a výživových poradců. Nezáleží na tom, zda chcete svému tělo doplnit konkrétní vitamíny a minerály, nebo hledáte doplňky stravy zaměřené na specifické cíle a orgány v lidském těle. Produkty Life Extension jsou ideálním doplňkem každodenní zdravé stravy a pravidelného pohybu. Díky použití nejkvalitnějších přísad a moderních výrobních postupů se vyznačují vyšší vstřebatelností než většina běžně dostupných doplňků stravy. V nabídce Life Extension najdete výrobky vyhovující vegetariánům nebo bez GMO. Začněte svou cestu za kvalitnějším životem!
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 18.11.2022
pomáhá zlepšuje pohodu
5
DH Avatar autora | 11.8.2022
Spokojená jsem velmi, děkuji.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡