Circadian Sleep, 30kapslí

749 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Podpořte cirkadiánní rytmus a zdraví svého těla pomocí melatoninu pro lepší spánek.

Aktivní složky v doplňku stravy Circadian Sleep mohou:

  • Pomoci restartovat vnitřní hodiny (cirkadiánní rytmus)
  • Podpořit přirozený a zdravý cyklus spánku a bdění
  • Podpořit celkové zdraví zvýšením kvality spánku

Obsah: 30 kapslí | Vhodné pro vegetariány | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Srovnání centrálního a periferního cirkadiánního rytmu

Cyklus spánku a bdění se řídí naším cirkadiánním rytmem, známým také jako tělesné nebo vnitřní hodiny. Může jej narušit například stárnutí, hektický životní styl a mnoho dalších faktorů. Když je cirkadiánní rytmus vyveden z rovnováhy, nastávají problémy se spánkem, které se později odráží na celkovém zdraví.
Existenci cirkadiánního rytmu si dnes již uvědomuje mnoho lidí, málokdo ale tuší, žeexistují rytmy dva – centrální rytmus a periferní rytmus. Centrální cirkadiánní rytmus reguluje zejména spánek. Periferní cirkadiánní rytmus pak reguluje základní procesy v orgánech, jako je srdeční frekvence, uvolňování hormonů, krevní tlak, funkce jater a ledvin, funkce slinivky břišní a další.
Nová inovativní receptura doplňku stravy Circadian Sleep kombinuje melatonin s unikátním extraktem citrusové kůry. Díky tomu může podporovat normální funkci centrálního i periferního cirkadiánního rytmu. Zvyšuje tak kvalitu spánku a podporuje celkové zdraví.

Účinky potvrzené vědou

Doplněk stravy Circadian Sleep byl vyvinut tak, aby pomohl obnovit a resetovat oba typy cirkadiánních rytmů pomocí dvou složek. Zatímco MicroActive® Melatonin se zaměřuje na centrální tělesné hodiny ve vašem mozku, nobiletin z citrusové kůry podporuje zdravý periferní cirkadiánní rytmus ve vašich orgánech.

Melatonin pro centrální cirkadiánní rytmus
Téměř všechny buňky v těle mají vlastní cirkadiánní rytmus. Buněčný cirkadiánní rytmus je známý jako periferní cirkadiánní hodiny, ale jeho tempo ovlivňuje cyklus spánku a bdění, tedy centrální cirkadiánní rytmus. Oba cykly jsou tak úzce propojené. Melatonin neboli hormon spánku pomáhá zajistit, aby centrální hodiny správně fungovaly a regulovaly cyklus spánku a bdění. Je produkován přirozeně v epifýze, ale jeho produkci může narušit věk, životní styl, stres a další faktory. Nedostatečná produkce melatoninu pak může způsobovat potíže se spánkem.

Nobiletin pro periferní cirkadiánní rytmus
Nobiletin (polymethoxylovaný flavon) je sloučenina získaná z kůry mladých citrusových plodů. Předklinické studie prokázaly, že nobiletin může podporovat periferní cirkadiánní rytmus aktivací jedinečných receptorů. V další studii bylo prokázáno, že nobiletinreguluje expresi genů řídících cirkadiánní rytmy v téměř každé buňce. To podporuje zdravý metabolismus, zdraví jater, ledvin a mozku a pomáhá udržovat zdravý krevní tlak, hladinu cholesterolu a triglyceridů. Kromě toho nobletin podporuje také zdravou zánětlivou reakci v těle a poskytuje ochranu ochranu mozkových buněk, což podporuje zdraví mozku.

Užívání

Užívejte jednu kapsli denně před spaním nebo se řiďte doporučením lékaře. Melatonin se přirozeně vylučuje z epifýzy v noci a pro dosažení optimálních výsledků by se měl užívat v noci.

Složení:

Množství v jedné porci (1 kapsle):
Nobiletin [z mladých citrusových plodů (kůra)] 50 mg
Melatonin (jako MicroActive®) 1,5 mg
Pomocné látky:triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, chlorofylin), mikrokrystalická celulóza, alginát sodný, karnubský vosk, oxid křemičitý. Bez GMO. MicroActive® Melatonin je registrovaná ochranná známka společnosti Bioactives LLC.

Obsah: 30 kapslí

Upozornění:Po užití tohoto přípravku nepožívejte alkohol, neřiďte a neobsluhujte stroje. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡