Super enzymy, 60 kapslí

599 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Podpořte celkovou pohodu svého trávení a bojujte proti zažívacím potížím souvisejícím s věkem.

Trávicí enzymy obsažené v tomto doplňku stravy:

  • Zvyšují trávicí komfort.
  • Podporují štěpení tuků, bílkovin a sacharidů.
  • Mají vyšší potenciál účinnosti než podobné produkty ve stejné cenové kategorii.

Obsah: 60 kapslí | Vhodné i pro vegany | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Podpora trávicího procesu

S přibývajícím věkem se objevují zažívací potíže po jídle. Důvodem může být to, že vaše tělo produkuje méně trávicích enzymů. Super Enzymy podporují lepší trávení sacharidů, bílkovin a tuků, a tím zvyšují váš komfort.

Trávicí potíže s přibývajícím věkem

Jedním z důvodů horšího trávení může být, že vaše tělo s přibývajícím věkem produkuje méně trávicích enzymů. Super Enzymy poskytují silnou dávku amylázy, proteázy a lipázy – trávicích enzymů slinivky břišní, které působí v různých podmínkách pH a podporují trávení.

Pomocí tohoto inovativního složení mohou bojovat proti zažívacím potížím souvisejícím s věkem. Složení je navrženo tak, aby stimulovalo trávení bílkovin, tuků, sacharidů, laktózy z mléčných výrobků a těžko stravitelné celulózy ze zeleniny. Navíc mají větší účinnost než mnoho komerčních enzymových doplňků, a proto vám nabízí větší aktivitu trávicích enzymů za mnohem nižší cenu než podobné produkty.

Jak užívat?

Užívejte jednu kapsli jednou až dvakrát denně před nejtěžšími jídly nebo podle doporučení lékaře.

Složení kapsle

Množství na den (2 kapsle) %RHP*
Směs vegetariánských enzymů (dodávka) Proteáza SP (A. oryzae, B. subtilis) 50000 FCC* (HUT*) Bromelain (A. comosus) 1600000 FCC (PU*) Laktáza (A. oryzae) 4000 FCC (ALU*) Celuláza (A. niger) 4000 FCC (CU*) Lipáza (C. rugosa) 5000 FCC (FIP*) Alfa galaktosidasa (A. niger) 300 (GalU*) Hemicelulasa (A. niger) 8000 (HCU*) Pektinasa (A. niger) 50 (endo-PGU*) Proteasa 3.0 (A. niger) 20 (SAPU*) Xylanasa (T. longibrachiatum) 1000 (XU*) 280 mg **
*RHP = referenční hodnota příjmu
**RHP není k dispozici
RHP = referenční hodnota příjmu

Složení: Objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza/celulózový gel), kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), směs enzymů [proteáza (Aspergillus oryzae, Bacillus subtilis), bromelain (Ananas comosus), laktáza (Aspergillus oryzae), celuláza (Aspergillus niger), lipáza (Candida rugosa), alfa galaktosidáza (Aspergillus niger), hemiceluláza (Aspergillus niger), pektináza (Aspergillus niger), proteáza (Aspergillus niger), xylanáza (Trichoderma longibrachiatum)], triglyceridy se středním řetězcem. Obsahuje pšenici, sóju. Geneticky nemodifikované.

Obsah: 60 kapslí

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.
Life Extension logo
Kdo by nechtěl prožít zdravý, šťastný a dlouhý život? Americká společnost Life Extension, která byla založena před více než 40 lety, se rozhodla dosáhnout tohoto cíle kvalitními doplňky stravy založenými na nejnovějších vědeckých poznatcích. Každý z více než 500 produktů v portfoliu společnosti se může pochlubit účinky potvrzenými vědou. Tým Life Extension tvoří experti v oboru včetně lékařů a výživových poradců. Nezáleží na tom, zda chcete svému tělo doplnit konkrétní vitamíny a minerály, nebo hledáte doplňky stravy zaměřené na specifické cíle a orgány v lidském těle. Produkty Life Extension jsou ideálním doplňkem každodenní zdravé stravy a pravidelného pohybu. Díky použití nejkvalitnějších přísad a moderních výrobních postupů se vyznačují vyšší vstřebatelností než většina běžně dostupných doplňků stravy. V nabídce Life Extension najdete výrobky vyhovující vegetariánům nebo bez GMO. Začněte svou cestu za kvalitnějším životem!
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
NP Avatar autora | 23.7.2023
Produkt jsem zatím nevyzkoušela, ale s výrobky, které jsem zatím užívala, jsem byla vždy spokojená.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡