Super R-lipoová kyselina, 60 kapslí

1 089 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Podpořte lepší funkci a produkci energie svých buněk. Super R-lipoová kyselina je mimořádný antioxidant, který podporuje produkci buněčné energie a zároveň chrání buňky před volnými radikály.

Složky obsažené v doplňku stravy Super R-lipoová kyselina:

  • Pomáhají chránit před oxidativním stresem a volnými radikály.
  • Podporují zdravou funkci buněk a produkci energie.

Obsah: 60 kapslí | Vhodné i pro vegany | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Zdravotní přínosy kyseliny R-lipoové v kostce

Kyselina R-lipoová je skutečně unikátní antioxidant, který nejen chrání buňky před volnými radikály, ale zároveň v nich podporuje tvorbu energie. To znamená, že buňkám umožňuje produkovat energii a fungovat za lepších podmínek, čímž dodává tělu potřebnou energii a zároveň chrání buňky pro jejich lepší funkci v celém těle.

Silný antioxidant a podpora buněčné energie

Studie prokázaly, že kyselina lipoová hraje zásadní roli při zachování buněčné energie tím, že podporuje zdravou funkci mitochondrií (tzv. buněčných elektráren). Ačkoli i další antioxidanty skvěle chrání buňky před volnými radikály, není známo, že by podporovaly tvorbu buněčné energie. Kyselina Super R-lipoová je proto skutečně revoluční.
Kyselina lipoová má dvě formy: formu R si tělo vytváří samo a forma S se vyrábí chemicky. Běžné doplňky stravy s kyselinou alfa-lipoovou obvykle obsahují kombinaci obou forem, ale čistá R forma obsažená v přípravku Super kyselina R-lipoová má vyšší účinnost
Na rozdíl od jiných forem kyseliny lipoové je lipoát sodný v tomto doplňku stravy v těle stabilnější a tím vstřebatelnější i využitelnější. Dosahuje 10–30krát vyšších maximálních hladin v krvi než běžná kyselina R-lipoová, jedná se tedy o skutečně mimořádný antioxidant.

Účinky potvrzené vědou

Kyselina lipoová má dvě formy izomerů s odlišnými vlastnostmi. R-forma je biologicky tvořená vaším tělem a S-forma chemicky vyrobená.
Právě R-forma kyseliny lipoové má antioxidační účinek a hraje roli při odstraňování volných radikálů. Doplňky stravy s kyselinou alfa-lipoovou se obvykle skládají z formy R a S v poměru 50/50, čistá R-forma kyseliny lipoové je ale účinnější.
Bylo prokázáno, že novější preparát kyseliny lipoové dosahuje vyšších maximálních hladin v krvi dříve, což zajišťuje rychlé vstřebávání z plazmy do tkání. Jedna studie uvádí, že perorální požití kyseliny Super R-lipoové po přeměně na R-lipoát sodný dosáhlo vrcholových plazmatických koncentrací již během 10–20 minut po suplementaci. [Altern Med Rev. 2007 Dec;12(4):343-51.]

Užívání Super R-lipoové kyseliny

Užívejte jednu až dvě kapsle denně podle snášenlivosti nebo podle doporučení lékaře. Kapsle užívejte ve stejnou dobu, nejlépe nalačno.

Složení kapsle

Sodík 28 mg
Bio-Enhanced® stabilizovaný R-lipoát sodný Na-RALA (poskytuje 240 mg kyseliny R-lipoové) 283 mg
Bio-Enhanced® je registrovaná ochranná známka společnosti Geronova Research, Inc.
Pomocné látky: rostlinná celulóza (kapsle), rostlinný stearát, oxid křemičitý. Geneticky nemodifikováno.

Obsah: 60 kapslí

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡