NATURLABS LIPOSOMÁLNÍ VITAMÍN D3 + K2

649 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Ideální kombinace vitamínů D3 a K2, které působí synergicky. Navíc v liposomální formě pro lepší vstřebatelnost. Tyto vitamíny jsou důležité pro udržení zdravých kosti a zubů, samotný vitamín D3 se navíc podílí na správné funkci imunitního systému.

Obsah: 30 kapslí | Vhodné i pro vegany | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Vitamín C

Vitamín D3 + K2 v liposomální formě

Není náhoda, že jsme vitamín D3 a K2 zkombinovali v jednom doplňku stravy. Tyto látky totiž v lidském organismu působí synergicky – navzájem se doplňují při různých procesech. Liposomální forma navíc umožňuje dosáhnout více než 90% buněčné absorpci aktivních látek, proto může vaše tělo využít maximální potenciál těchto vitamínů. Zcela přírodní technologie LipoCellTech je založena na vrstvě fosfolipidů, které chrání vitamíny při průchodu trávicí soustavou, dokud nedorazí na místo určení. Fospolidy jsou pro tělo přirozené a pomáhají regeneraci buněk a tkání.

Synergický efekt pro vaše kosti

Vitamín D3 přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a svalů. Pozitivní jsou jeho účinky na imunitní systém. Podílí se také na procesu dělení buněk a přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu v organismu. Vitamín K2 se stejně jako vitamín D3 podílí na udržení normálního stavu kostí a zároveň přispívá k normální srážlivosti krve. Právě proto, že tyto vitamíny působí v synergii, dosáhnete nejlepších účinků.
Vitamín C
Vitamín C

2 kapsle týdně

Užívejte 2 kapsle jednou týdně, v případě znatelného nedostatku vitamínů až 1 kapsli denně. Užívejte společně s jídlem a zapijte vodou. Nejlepšího výsledku dosáhnete při pravidelném užívání.

„Déčko“ si sice lidské tělo umí vytvořit při působení slunce, ale v našich zeměpisných šířkách nemáme moc šanci ho získat tímto způsobem. Dalším zdrojem vitamínu D3 jsou především produkty živočišného původu, nejen vegani a vegetariáni by tedy měli dbát na jeho doplňování prostřednictvím suplementů.

Ingredience

LipoCellTechTM Liposomální patentovaná směs

190 mg

Liposomální formy vitamínů a minerálů jsou v medicíně s úspěchem využívány již pěknou řádku let za účelem zvýšení absorpce aktivních látek do organismu. Liposomální vitamíny od NaturLabs využívají 100% přírodní technologii LipoCellTech, která zajišťuje jejich dokonalou vstřebatelnost. Tak můžete konečně pocítit skutečný efekt suplementace. Konkrétně to funguje tak, že molekula vitamínu je během zpracování obalena fosfolipidovou vrstvou. Ta je velmi podobná našim buňkám, proto ji buňky jednodušeji přijmou a obsah snadno proniká dovnitř. Vrstva fosfolipidů jednak chrání aktivní látku při průchodu trávicím traktem, aby nedošlo k její předčasné degradaci. Zároveň také umožňuje hladký transport aktivní látky přímo do buněk. Taková liposomální struktura je tělu vlastní a po doručení aktivní látky do buňky se samotné fosfolipidy stanou výživou pro obal buňky, kde pomáhají k regeneraci buněk a tkání.

Magnesium citrát

60 mg, 15 % RHP

Hořčík je důležitou součástí každodenní stravy, protože hořčík přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy a k normální činnosti svalů a syntéze proteinů.

Vitamin K2 (MK-7)

80 μg, 106 % RHP

Vitamín K také patří mezi vitamíny rozpustné v tucích. Vitamín K2 je zásadně důležitý například pro zdraví kostí a správnou funkci kardiovaskulárního systému. Působí jako ochranný a preventivní faktor pro dobrou kondici našeho těla až do pozdního věku. Vitamínu K2 máme ve stravě spíše nedostatek.

Vitamín D3 (cholekalciferol)

24 μg, 960 IU, 480 % RHP

Vitamín D patří mezi důležité vitamíny rozpustné v tucích. Ve slunečných dnech si ho naše tělo dokáže vytvořit dostatečné množství samo, zatímco v zimním období může být saturace organismu vitamínem D problematická. A to se může stát zdrojem mnoha zdravotních komplikací. Vitamin D3 si tělo dokáže samo syntetizovat v kůži za působení UVB záření. Tento proces si dokážeme regulovat sami. Tudíž nehrozí, že by se organismus předávkoval při delším pobytu na slunci. K vytvoření potřebné denní dávky vitaminu D v kůži se uvádí doporučovaný pobyt na slunci v rozmezí 15–30 minut. Vlivem soudobého životního stylu má však většina populace vitamínu D aktuálně nedostatek. Hlavní příznivé účinky Vitamínu D jsou, že přispívá k normální funkci imunitního systému, přispívá k udržení normálního stavu kostí, přispívá k udržení normální činnosti svalů, přispívá k udržení normálního stavu zubů, podílí se na procesu dělení buněk, přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu a podporuje udržení normální hladiny vápníku v krvi.

RHP = referenční hodnota příjmu

Složení: LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs: fosfolipidy kyseliny palmitoolejové, získané ze slunečnice (non-GMO), magnézium citrát, vitamín K2 (MK-7), vitamín D3 (cholekalciferol), veganská kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy.

Nutriční hodnoty: Není významným zdrojem energie, sacharidů, tuků ani bílkovin.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Uchovávejte při pokojové teplotě.

 

NaturLabs

Firma NaturLabs je česká značka, která hledá inspiraci v darech přírody a zároveň v nejnovějších odborných poznatcích z oblasti biochemie. Vyvíjí produkty na rostlinné bázi, které mají pozitivní vliv na specifické funkce organismu člověka s fokusem na jakost a čistotu produktu bez přidání umělých aditiv. Spojením vědeckého přístupu a inspirace z přírody vyvíjí produkty prémiové kvality s vysokou funkčností a účinností. Přitom klade důraz na maximální efektivitu účinných látek podloženou aktuálními vědeckými výzkumy. Potravinové doplňky jsou vyráběny s největší možnou ohleduplností vůči přírodním zdrojům. Firma NaturLabs usiluje o minimalizaci negativních dopadů na životní prostředí způsobené její existencí. Cílem NaturLabs je vyrábět potravinové doplňky prospěšné veškerým živým bytostem pro jejich tělesné i duševní zdraví, aby jim umožnily dosáhnout plného potenciálu bytí.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MF Avatar autora | 20.12.2021
používám ho chvilku ale jsem spokojen
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡