NATURLABS LIPOSOMÁLNÍ VITAMÍN B12

249 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Vitamín B12 hraje v lidském organismu velmi důležitou roli, proto byste neměli zapomínat na jeho dostatečný příjem. Díky liposomální formě může vaše tělo vstřebat a využít účinnou látku v maximální možné míře.

Obsah: 30 kapslí | Vhodné i pro vegany | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Vitamín B12

Vitamín B12 v liposomální formě

Vitamín B12 patří do komplexu vitamínů skupiny B a podílí se na širokém spektru procesů v těle. Lidský organismus jej musí přijímat z potravy, případně z doplňků stravy. Při výběru správného doplňku stravy není důležitý pouze obsah aktivní látky, ale také její vstřebatelnost. Právě proto je ideální volbou liposomální vitamín B12, který se vyznačuje maximální biologickou dostupností – až dvacetkrát více než jiné formy suplementů. Tento produkt využívá 100% přírodní technologii LipoCellTech. Vitamín je obalen fosfolipidovou vrstvou, díky které je buňkami snadněji absorbován.

Od imunity po nervovou soustavu

Vitamín B12 je nezbytný při řadě procesů v lidském organismu. Pozitivně přispívá k normální funkci imunitního systému a nervové soustavy. Známý je příznivý vliv tohoto vitamínu na normální psychickou činnost a při snižování míry únavy a vyčerpání díky tomu, že se podílí na energetickém metabolismu. Vědecké výzkumy potvrdily také význam vitamínu B12 při tvorbě červených krvinek, procesu dělení buněk a metabolismu homocysteinu.
Vitamín B12
Vitamín B12

2 až 3 kapsle týdně

Při preventivním užívání 2–3 kapsle týdně. Nejlepšího výsledku dosáhnete při pravidelném užívání.

Doplňovat vitamín B12 prostřednictvím doplňků stravy je nutné hlavně při konzumaci výhradně rostlinné stravy (např. veganství). Mezi typické příznaky nedostatku vitamínu B12 patří anémie (chudokrevnost), která se projevuje bledostí kůže, slabostí, únavou nebo bolestmi hlavy.

Ingredience

D-ribóza

34,5 mg

Ribóza je speciální pětiuhlíkatý sacharid vyskytující se v přírodě především v D formě. Přestože může sloužit i jako zdroj energie, tělo ji využívá spíše pro jiné účely. D-Ribóza je potřebná pro tvorbu a obnovu ATP (jednotka buněčné energie), zároveň je součástí RNA (ribonukleová kyselina), která je přímo odpovědná za proteinovou syntézu.

LipoCellTechTM Liposomální patentovaná směs

15 mg

Liposomální formy vitamínů a minerálů jsou v medicíně s úspěchem využívány již pěknou řádku let za účelem zvýšení absorpce aktivních látek do organismu. Liposomální vitamíny od NaturLabs využívají 100% přírodní technologii LipoCellTech, která zajišťuje jejich dokonalou vstřebatelnost. Tak můžete konečně pocítit skutečný efekt suplementace. Konkrétně to funguje tak, že molekula vitamínu je během zpracování obalena fosfolipidovou vrstvou. Ta je velmi podobná našim buňkám, proto ji buňky jednodušeji přijmou a obsah snadno proniká dovnitř. Vrstva fosfolipidů jednak chrání aktivní látku při průchodu trávicím traktem, aby nedošlo k její předčasné degradaci. Zároveň také umožňuje hladký transport aktivní látky přímo do buněk. Taková liposomální struktura je tělu vlastní a po doručení aktivní látky do buňky se samotné fosfolipidy stanou výživou pro obal buňky, kde pomáhají k regeneraci buněk a tkání.

Vitamin B12

500 μg, 20 000 % RHP

B12 je ve vodě rozpustný vitamín, který patří mezi vitamíny skupiny B. Běžně je produkován bakteriemi (standardně ve střevech savců, ale také v půdě, nebo například v rybnících). Člověk si jej však nedokáže syntetizovat ve svém vlastním organismu zcela sám. Proto je nutné přijímat B12 denně z potravy, nebo z doplňků stravy. Vitamín B12 je velmi důležitý pro udržení širokého spektra životních pochodů – od růstu a dělení buněk přes tvorbu červených krvinek až po přeměnu živin z potravy na využitelnou energii.

RHP = referenční hodnota příjmu

Složení: D-ribóza, LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs: fosfolipidy kyseliny palmitoolejové, získané ze slunečnice (non-GMO), vitamín B12 (methylkobalamin), veganská kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy.

Nutriční hodnoty: Není významným zdrojem energie, sacharidů, tuků ani bílkovin.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Uchovávejte při pokojové teplotě.

 

NaturLabs

Firma NaturLabs je česká značka, která hledá inspiraci v darech přírody a zároveň v nejnovějších odborných poznatcích z oblasti biochemie. Vyvíjí produkty na rostlinné bázi, které mají pozitivní vliv na specifické funkce organismu člověka s fokusem na jakost a čistotu produktu bez přidání umělých aditiv. Spojením vědeckého přístupu a inspirace z přírody vyvíjí produkty prémiové kvality s vysokou funkčností a účinností. Přitom klade důraz na maximální efektivitu účinných látek podloženou aktuálními vědeckými výzkumy. Potravinové doplňky jsou vyráběny s největší možnou ohleduplností vůči přírodním zdrojům. Firma NaturLabs usiluje o minimalizaci negativních dopadů na životní prostředí způsobené její existencí. Cílem NaturLabs je vyrábět potravinové doplňky prospěšné veškerým živým bytostem pro jejich tělesné i duševní zdraví, aby jim umožnily dosáhnout plného potenciálu bytí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡