Ingredience

Acetyl-L-Karnitin

ALCAR

Acetyl-L-karnitin (ALCAR) je příbuzná sloučenina L-karnitinu, se užívá se pro podporu mozkové činnosti, zlepšení imunitního systému, vitalitu a produkci ATP. Posiluje mozek díky schopnosti zvyšovat bdělost a kapacitu mozkových mitochondrií a podporovat činnost neuronů. Vědecké studie prokazují, že ALCAR pomáhá zvyšovat hladinu acetylcholinu, nervového přenašeče spjatého s pamětí a funkcí mozku celkově.

Zelený čaj extrakt

50% EGCG

Zelený čaj dodá tak potřebné antioxidany, energii a přispívá k uržování optimální váhy. Výrazně zlepšuje inzulinovou citlivost našeho organismu, potlačuje chuť k jídlu a dokáže nastartovat účinné spalování tuků bez současné ztráty svalové hmoty.
V posledních letech se o zeleném čaji mluví jako o pomocníkovi v boji s obezitou a civilizačními chorobami. Pomáhá zlepšit metabolismus, přispívá k lepší náladě a k celkové psychické pohodě. Má antioxidační účinky a snižuje množství „zlého" cholesterolu v těle.

BioPerine®

 

BioPerine® je patentovaný extrakt z černého pepře, který zvyšuje vstřebávání některých vitaminů, minerálů a rostlinných extraktů. Má příznivý vliv na krevní oběh, posiluje nervovou soustavu a podporuje imunitní systém.

Související produkty

Produkty Mentis Lab lze také kombinovat mezi sebou a dosáhnout tak ještě lepších účinků na vaše tělo i mysl.

Co říkají zákazníci

Často kladené otázky

 • Pro koho je Mentis Vital určený?

  Výrobek doporučujeme všem dospělým s aktivním životním stylem.

 • Jak správně užívat Mentis Vital?

  Doporučujeme užívat 1 kapsli denně.

   

 • Za jak dlouhou dobu jsou znatelné účinky?

  Toto je velmi individuální, ale podle zkušeností uživatelů je účinek znatelný v rámci jednoho až tří dnů. Pokud se v tomto rozmezí požadovaný účinek nedostaví, zvyšte dávku na 2 kapsle denně. 

 • Je možné užívat Mentis Vital dlouhodobě?

  Ano, látky obsažené v Mentis Vital užívají lidé již po staletí a za tu dobu u nich nebyla prokázána toxicita pro lidský organizmus, a to ani při dlouhodobém užívání. Naopak, dlouhodobé užívání pomáhá maximálně vytěžit jejich potenciál.

 • Je možné užívat Mentis Vital v těhotenství?

  Ačkoli u látek obsažených v doplňku nebyla prokázána toxicita pro lidský organismus, nedoporučujeme užívání doplňku během těhotenství či kojení, případně doporučujeme jeho konzumaci konzultovat s vaším lékařem.

 • Je možné užívat Mentis Vital s jinými léky?

  Ve většině případů je užívání Mentis Vital s jinými léky možné, ale některé látky obsažené v doplňku mohou zvyšovat účinnost některých léků, a proto doporučujeme užívání doplňku konzultovat s Vaším lékařem.

 • Mohu Mentis Vital kombinovat s jiným doplňkem z řady Mentis?

  Ano, všechny naše doplňky připravujeme tak, aby mohly být užívány společně. Každý z nich totiž pokrývá jinou část potřeby člověka.

 • Je Mentis Vital vhodný i pro děti?

  Množství účinných látek v doplňku bylo navrženo pro dospělou osobu, a ačkoli u látek nebyla prokázána toxicita pro lidský organismus, podávání dětem nedoporučujeme. Pro děti připravujeme speciální produkty, které se brzy objeví na trhu.

 • Je Mentis Vital vhodný i pro vegany a alergiky?

  Ano, produkt neobsahuje živočišnou složku, je vyroben bez konzervačních látek, umělých barviv, příchutí a aromat. Přípravu, výrobu a kompletaci pro nás zajišťuje partner, který úzce spolupracuje s farmaceutickými společnostmi. Všechny látky jsou produkovány renomovanými dodavateli a jsou dodávány s certifikátem kvality.