Men's Vitality Packs , 30 sáčků

2 290 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Podpořte mužské sexuální zdraví, hladinu testosteronu a zdraví prostaty cílenými doplňky stravy pro mužskou vitalitu v praktickém balení.

Aktivní složky v balíčku pro mužskou vitalitu mohou:

  • Podpořit zdravou sexuální funkci
  • Podpořit zdravou hladinu volného a celkového testosteronu
  • Podpořit zdravý hormonální metabolismus, močové cesty a prostatu

Krabička obsahuje 30 denních dávek a zjednoduší příjem doplňků stravy nejen doma, ale zejména na cestách. Jednodenní dávku snadno přibalíte na dovolenou, na pracovní cestu, do práce i do posilovny, aniž byste museli brát několik lahviček. Mužské tělo potřebuje pro optimální funkci přizpůsobenou výživu. Proto každý balíček obsahuje kombinaci tří vědecky podložených receptur, které mohou podpořit sexuální zdraví, zdravou hladinu testosteronu a zdraví prostaty a močových cest.

V tomto praktickém balení najdete samostatně balené denní dávky tří účinných doplňků stravy pro mužské zdraví:

Obsah: 30 sáčků|  Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Tři doplňky pro mužské zdraví v praktickém balení

Kombinace tří doplňků stravy může podpořit celkové mužské zdraví, jelikož každý cílí na jednu důležitou část: zdravou sexuální funkci, optimální hladinu testosteronu a zdraví prostaty a močových cest.

Male Vascular Sexual Support
Doplněk stravy Male Vascular Sexual Support obsahuje extrakt černého zázvoru KaempMax™. Černý zázvor se využívá pro podporu sexuálního zdraví mužů v tradiční asijské medicíně a nedávno se jeho vliv začal vědecky zkoumat. Klinické studie ukázaly zlepšení mužské sexuální funkce, reakce a celkové spokojenosti již po 30 dnech. Zároveň zlepšení nedoprovázel významný dopad na rovnováhu mužských hormonů. Aktivní složka v KaempMax™ podporuje syntézu oxidu dusnatého, což uvolňuje krevní cévy v mužském těle a umožňuje zdravý průtok krve. Zvyšuje také reakci mužského mozku na sexuální podněty, pomáhá pozastavit enzym, který negativně ovlivňuje sexuální reakci a nemá významný vliv na hormonální hladinu.

Testosterone Elite
Testosteron je nezbytný hormon, který ovlivňuje sexuální touhu, kvalitu kostní a svalové hmoty, sílu a další faktory. Schopnost těla produkovat jeho dostatek může ovlivňovat zejména věk, špatná strava, stres či nedostatek odpočinku. Doplněk stravy Testosterone Elite neobsahuje testosteron, ale luteolin a výtažky z granátového jablka a kakaových bobů. Tato kombinace podporuje přirozenou produkci a udržení zdravé hodnoty testosteronu, což má pozitivní vliv na dobrou náladu, zdravou váhu a sexuální vitalitu.

Extrakt z palmy trpasličí a kořene kopřivy s beta sitosterolem
Doplněk stravy PalmettoGuard® obsahuje extrakt z palmy trpasličí a kořene kopřivy a beta sitosterol. Tyto složky mohou podpořit zdravý hormonální metabolismus a celkové zdraví močových cest a prostaty.

Často kladené dotazy

Kdy užívat Men’s Vitality Pack – před jídlem nebo po jídle?
Men’s Vitality Pack lze užívat kdykoliv během dne, s jídlem nebo bez jídla, v závislosti na osobních preferencích.
Kdy mohu očekávat výsledky?
Individuální doba odezvy se může lišit v důsledku jedinečné biochemie a životního stylu. Při klinických studiích se ale v případě podpory testosteronu se ale nejvíce projevily účinky po osmi týdnech. Pokud jde o mužské sexuální zdraví a funkce, některé účinky byly patrné již po čtyřech týdnech, přičemž nejlepší výsledky byly pozorovány po osmi týdnech. U funkce prostaty a zdraví močových cest byly optimální účinky pozorovány po 12 týdnech.
Bude tento doplněk ovlivňovat funkci mých léků?
Nic nenasvědčuje tomu, že by živiny v těchto vzorcích měly negativní dopad na vliv léků na předpis. Pokud však užíváte nějaké léky na předpis a máte obavy z možných interakcí, je vhodné se poradit se svým lékařem.
Je tento produkt vhodný pro seniory?
Balíčky pro mužskou vitalitu mohou užívat muži všech věkových kategorií, kteří chtějí podpořit mladistvou produkci testosteronu, zdraví prostaty a močových cest.
Jsou v tomto produktu nějaké hlavní alergeny?
Produkty z balíčků Men's Vitality Pack neobsahují žádný z 9 hlavních alergenů. To znamená, že neobsahují mléko, vejce, ořechy, ryby, korýše, korýše, pšenici, sóju a sezam.
Kde se tento produkt vyrábí?
Men’s Vitality Packs balíčky pro mužskou vitalitu se vyrábí v USA.
Je tento produkt vhodný pro vegetariány?
Testosterone Elite a Male Vascular Sexual Support jsou vhodné pro vegetariány, ale PalmettoGuard® obsahuje hovězí želatinu.

Užívání

Užívejte jeden balíček se třemi kapslemi denně s jídlem nebo se řiďte doporučením lékaře.

Složení:

Men's Vitality Packs, 30 sáčků, doplněk stravy. Složení: Testosteron Elite: Množství na den (1 kapsle): Tesnor® [std. na ≥ 3,5 % punicalaginů, ≥ 0,5 % theobrominu z extraktu granátového jablka (slupky), extraktu kakaa (Theobroma cacao) (semena)] 400 mg ** Luteolin [z extraktu ze sofory japonské (květ)] 275 mg ** *RI = referenční příjem EU **RI není k dispozici. Další složky: extrakt ze slupek granátového jablka (Punica granatum), extrakt ze semen kakaovníku (Theobroma cacao), luteolin z extraktu květních pupenů sofory japonské (Sophora japonica L.), kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), látky protispékavé (mastné kyseliny, oxid křemičitý [nano]), rýžová vláknina. Bez GMO. Tesnor® je ochranná známka společností Laila Nutra a Gencor. Tento výrobek je určen k podpoře hladiny testosteronu, ale neobsahuje testosteron. Užívejte jednu (1) kapsli denně. Male Vascular Sexual Support: Množství na den (1 kapsle): KaempMax™ extrakt z černého zázvoru (Kaempferia parviflora) (oddenek) [std. na 5,7-dimethoxyflavon 5 %] 100 mg ** Další složky: extrakt z oddenku zázvoru černého (Kaempferia parviflora), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza/celulózový gel), tobolka (hydroxypropylmethylcelulóza), protispékavé látky (oxid křemičitý [nano], mastné kyseliny). Bez GMO.Užívejte jednu (1) kapsli denně. Palmetto Guard® Saw Palmetto a beta-sitosterol: Velikost porce: 1 softgel Množství na den (1 softgel): Saw Palmetto CO2 extrakt (plod) [poskytující 272 mg celkových mastných kyselin] 320 mg ** Beta-sitosterol (z borovice) 90 mg ** Bór (jako Albion® bororganický glycin) 3 mg ** Rozmarýnový extrakt (list) 400 µg ** Další složky: extrakt z plodů Saw palmetto (Serenoa repens), dýňový olej (Curcubita pepo), beta-sitosterol z prášku z kmene borovice (Pinus pinaster), želatina, zvlhčovadlo (glycerol), emulgátor (lecitin), barvivo (obyčejný karamel), borganický glycin, antioxidant (výtažky z rozmarýnu). Bez GMO. Albion® je registrovaná ochranná známka společnosti Albion Laboratories, Inc. Užívejte jednu (1) gelovou kapsli denně.

Obsah: 30 sáčků

Upozornění:Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.
Life Extension logo
Kdo by nechtěl prožít zdravý, šťastný a dlouhý život? Americká společnost Life Extension, která byla založena před více než 40 lety, se rozhodla dosáhnout tohoto cíle kvalitními doplňky stravy založenými na nejnovějších vědeckých poznatcích. Každý z více než 500 produktů v portfoliu společnosti se může pochlubit účinky potvrzenými vědou. Tým Life Extension tvoří experti v oboru včetně lékařů a výživových poradců. Nezáleží na tom, zda chcete svému tělo doplnit konkrétní vitamíny a minerály, nebo hledáte doplňky stravy zaměřené na specifické cíle a orgány v lidském těle. Produkty Life Extension jsou ideálním doplňkem každodenní zdravé stravy a pravidelného pohybu. Díky použití nejkvalitnějších přísad a moderních výrobních postupů se vyznačují vyšší vstřebatelností než většina běžně dostupných doplňků stravy. V nabídce Life Extension najdete výrobky vyhovující vegetariánům nebo bez GMO. Začněte svou cestu za kvalitnějším životem!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡