FLORASSIST® Immune & Nasal Defense, 30 kapslí

649 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Trápí vás sezónní alergie na pyl, prach nebo srst domácích mazlíčků? Přehnaná reakce imunitního systému může způsobovat pálení v očích, nekomfort při dýchání i kožní reakce. Pomozte svému tělu reakci vyrovnat speciálně sestavenými probiotiky.

Složky obsažené ve FLORASSIST® Immune & Nasal Defense pomáhají:

  • Zklidnit sezónní imunitní obtíže (EpiCor®).
  • Potlačit pocity pálení v nose a očích (L-92®).
  • Podpořit zdraví dýchacích cest, komfort očí a pokožky.

Obsah: 30 kapslí | Vhodné i pro vegany | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Usměrnění reakce imunitního systému

Změna sezóny s sebou často nese zvýšený výskyt mikroskopických částic ve vzduchu. Jde například o množství pylu, prachu nebo srsti domácích mazlíčků. Tyto změny mohou způsobit přehnanou reakci imunitního systému, což se projevuje pálením očí, zhoršeným dýcháním nebo kožní reakcí.
FLORASSIST® Immune & Nasal Defense obsahuje probiotika, která mohou tělu pomoci se s reakcí imunitního systému vypořádat. Získáte tak pohodlí i v průběhu sezónních změn.

Pomocné imunitní buňky

TH1 a TH2 jsou takzvané „pomocné imunitní buňky“. Jsou důležité pro imunitní systém, protože v těle uvolňují speciální chemikálie (cytokiny) a tímaktivují další typy imunitních buněk. Jejich vzájemný balanc je jasný znak zdravého imunitního systému.
Naopak hyperaktivita buněk TH2 uvolňujících cytokiny v reakci na sezónní změny prostředí s jistotou prozradí, že imunitní systém je nevyvážený. Uvolněné cytokiny mohou vyvolat odpověď imunitního systému, která způsobuje zhoršené dýchání nosem nebo pálení očí či kůže.
Podpora střevního mikrobiomu může navrátit rovnováhu pomocných imunitních buněk. Probiotika obsažená v doplňku FLORASSIST® Immune & Nasal Defense tak pomáhají eliminovat nepříjemnou reakci.

Účinky potvrzené vědou

FLORASSIST® Immune & Nasal Defense obsahuje unikátní kombinaci probiotik, která pomáhají s vyrovnáním imunitního systému během sezónních změn: EpiCor® (Saccharomyces cerevisiae)
Vědecké studie prokázaly, že extrakt pivovarských kvasnic EpiCor® podporuje zdravou imunitu. Další výzkum přímo ukázal, že EpiCor® může potlačovat nepohodlí způsobené sezónními změnami v okolí (například zvýšeným množstvím pylu).
V jedné studii užívali účastníci 500 mg EpiCor® denně po dobu 5 týdnů, zatímco druhá skupina užívala placebo.
50 % účastníků skupiny EpiCor®, kteří za normálních okolností zažívali imunitní odpověď vyvolanou sezónními změnami uvedlo, že tuto reakci během užívání EpiCor® nezaznamenali. V jiné studii účastníci užívající EpiCor® zaznamenali významný nárůst v počtu dní bez dýchacích obtíží.
L-92® (Lactobacillus acidophilus)
L-92® je tepelně upravené probiotikum typu Lactobacillus acidophilus. Tento probiotický kmen ve studii prokázal příznivější účinky v porovnání se sedmi dalšími kmeny probiotik. Měření a hodnocení reaktivity imunitního systému bylo provedeno na biomarkeru.
U testovaných subjektů, jejichž imunitní systém je citlivý na změny prostředí, se také po požití L-92® snížil diskomfort očí a horních cest dýchacích.

Užívání

Užívejte 1 kapsli denně s jídlem či bez jídla, nebo podle doporučení lékaře.

Složení kapsle

EpiCor®-sušený fermentát (ze Saccharomyces cerevisiae ) 500 mg
Lactobacillus rhamnosus CRL-1505 50 mg
[poskytnutí 100 milionů CFU†]
† Jednotky tvořící kolonie v době výroby.
Pomocné látky: Rostlinná celulóza (kapsle), mikrokrystalická celulóza, kukuřičný škrob, oxid křemičitý, kyselina stearová.

Obsah: 30 kapslí

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡