Quick Brain Nootropic, 30 kapslí

649 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Podpořte svou bdělost, přesnost, učení a udržení pozornosti pomocí nootropního doplňku stravy, který kombinuje tři klinicky studované složky napomáhající rychlosti nervového zpracování, paměti a koncentraci.

Složky obsažené v Quick Brain Nootropic podporují:

  • Ostřejší vnímání a přesnost
  • Lepší učení a udržení pozornosti
  • Zvýšení rychlosti nervového zpracování

Obsah: 30 kapslí | Vhodné pro vegetariány |  | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Nootropní látky pro rychlejší myšlení

Frázi „rychle mu to myslí“ jste již určitě slyšeli. Co ale vlastně znamená z vědeckého hlediska? V mozku probíhají měřitelné procesy, které řídí uchování, vyvolání a zpracování podnětů a myšlenek. Správné živiny mohou tyto procesy podpořit: nazývají se nootropní.

Lutein a zeaxanthin jsou karotenoidní sloučeniny, které se ve vysoké koncentraci nachází v makule oka. Měření hladin těchto sloučenin je vynikajícím ukazatelem toho, kolik prospěšných živin je přítomno v mozku. Nový výzkum naznačuje, že právě tyto karotenoidní sloučeniny podporují myšlení, paměť a kognitivní funkce.

Účinky potvrzené vědou

Kartenoidy lutein a zeaxantin
Kvůli silné koncentraci v makulárním pigmentu jsou lutein a zeaxanthin spojovány se zdravím očí. Nachází se ale i v mozku a tři roky trvající nezávislé studie naznačují, že mohou podporovat zlepšení prostorové paměti, schopnosti uvažování a komplexní skóre pozornosti. Tyto pozitivní výsledky se objevily bez ohledu na věk.

Zdraví starší dospělí užívající lutein a zeaxanthin zaznamenali zvýšenou schopnost odfiltrovat irelevantní informace při multitaskingu, stejně jako porozumění verbálním informacím, dlouhodobé vzpomínky, zaměření se na výzvy a další.
Mladí lidé (ve věku 18 až 25 let), kteří užívali tyto živiny po dobu šesti měsíců, také vykazovali zlepšenou kognitivní výkonnost, stejně jako zdravou hladinu neurotrofického faktoru odvozeného z mozku (sloučeniny modulující neurotransmitery, nezbytné pro zdravé učení a tvorbu paměti).

Gotu kola (Centella asiatica)
Gotu kola byla předmětem rozsáhlého výzkumu: 11 různých studií ukázalo, že může pomoci zlepšit stav bdělosti a dobrou náladu. Je však důležité zmínit, že tradiční extrakty gotu koly nejsou standardizovány, což je při pohledu na výsledky matoucí.
Proběhla dvouměsíční studie, ve které zdraví dospělí užívali buď extrakt gotu koly standardizovaný na přirozeně se vyskytující sloučeninu, nebo placebo. První skupina prokázala významné zlepšení pracovní paměti, rozpoznávání slov, prostorové paměti a bdělosti. Také uvedli, že se cítí klidnější.
Vodní yzop (Bacopa monnieri)
Extrakt Bacopa monnieri je velmi oblíbenou pomůckou při studiu. V jedné studii byla skupině lidí ve věku 18 až 60 let denně podávána bacopa. Po pouhých třech měsících začali zpracovávat rychleji vizuální informace, rychleji se učili a snáz propojovali informace. Dokonce hlásili, že mají méně starostí.
Několik studií u dospělých ve věku 45 až 65 let také ukázalo zlepšení pracovní paměti, pozornosti a celkové kvality paměti již za čtyři týdny. Mezi další vylepšení patřila rychlost vizuálního zpracování, verbální učení a uchování informací v paměti.

Užívání

Užívejte jednu kapsli denně s jídlem nebo bez jídla, nebo se řiďte doporučením lékaře.

Složení v jedné kapsli

Gotu kola extrakt (celá rostlina) [std. na 10 % asiatikosidů] 250 mg
BaCognize® Ultra extrakt z bakopy (celá rostlina) [std. na 25 % bakopa glykosidů] 150 mg
FloraGLO® extrakt z měsíčku lékařského (Tagetes erecta ) (květ) [std. na 10 % luteinu, 0,4 % zeaxanthinu] 100 mg
extrakt z měsíčku lékařského (Tagetes erecta ) (květ) [std. na 5 % zeaxanthinu] 52 mg
Pomocné látky: mikrokrystalická celulóza, rostlinná celulóza, maltodextrin, modifikovaný škrob, škrob, oxid křemičitý. Bez GMO.

Obsah: 30 kapslí

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡