Potassium with Extend-Release Magnesium, 60 kapslí

390 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Podpořte normální krevní tlak pomocí doplňku stravy se dvěma důležitými minerály s postupným uvolňováním.

Aktivní složky v doplňku stravy s draslíkem a hořčíkem mohou podpořit:

  • Zdravý krevní tlak
  • Průtok krve uvolněním hladkých svalů v cévách
  • Kardiovaskulární zdraví rozšířením cév a podporou vyloučení sodíku

Obsah: 60 kapslí | Vhodné pro vegetariány | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Draslík a hořčík pro zdravý krevní tlak

Hořčík a draslík jsou nezbytné minerály pro udržení zdravého krevního tlaku. Většina z nás však ve stravě nepřijímá dostatek ani jednoho z těchto dvou klíčových minerálů a problémy s krevním tlakem tak nejsou ojedinělé.
Life Extension® proto vyvinul doplněk stravy, který obsahuje draslík a hořčík s okamžitým i postupným uvolňováním. Tato účinná formule poskytuje dvojí účinek pro silnou podporu krevního tlaku po celý den.

Hořčík
Hořčík naše tělo používá pro asi 300 různých biologických procesů. Je důležitý pro zdraví srdce, cév, kostí, svalů a dalších částí těla. Hladinu krevního tlaku v normálním rozmezí pomáhá udržovat uvolněním hladkých svalů v cévách, podporou jejich funkce a podporou žádané zánětlivé reakce. Kromě toho také pomáhá transportovat draslík a vápník přes buněčné stěny. To podporuje zdravý srdeční rytmus a kardiovaskulární zdraví.
Draslík
Draslík se účastní řady stejných biologických procesů jako hořčík. Podporuje vylučování sodíku močí a vazodilataci, tedy rozšíření krevních cév, což napomáhá zdravému průtoku krve.

Účinky potvrzené vědou

Krevní tlak se vždy udává ve dvou hodnotách, například 120/80. Číslo před lomítkem udává systolický tlak, tedy tlak během stahu srdce a vypuzení čerstvé krve do oběhu. Druhé číslo je pak diastolický tlak, tedy hodnota při odpočinku srdce. Důležité jsou samozřejmě obě hodnoty.
V randomizované, dvojitě zaslepené a placebem kontrolované studii denní příjem draslíku významně ovlivnil systolický krevní tlak ve srovnání s placebem během čtyř týdnů.
Nejlépe pro podporu kardiovaskulárního zdraví a normálního krevního tlaku funguje draslík společně s hořčíkem. V klinické studii během čtyř týdnů denní suplementace obou minerálů významně ovlivnila hodnoty systolického i diastolického krevního tlaku.

Užívání

Užívejte jednu kapsli dvakrát denně s jídlem nebo bez jídla nebo se řiďte doporučením lékaře.
Upozornění: Při užívání vysokých dávek může mít hořčík projímavý účinek.
Pokud se tak stane, rozdělte dávkování, snižte příjem nebo přestaňte přípravek užívat.

Složení:

Množství v jedné porci (1 vegetariánská kapsle):
Hořčík (jako ZümXR® oxid hořečnatý, citrát hořečnatý) 250 mg
Draslík (jako chlorid draselný) 99 mg
Pomocné látky: rostlinná celulóza (kapsle), mikrokrystalická celulóza, rýžový koncentrát, ethylcelulóza, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, kyselina olejová, hydroxypropylmethylcelulóza, oxid křemičitý. Bez GMO. ZümXR® je registrovaná ochranná známka a je chráněna patenty.

Obsah: 60 kapslí

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡