Tip na vánoční dárek -  objednejte zvýhodněný balíček Mentis Max na 30 dní a získejte 1ks Mentis Krill zdarma.

Ingredience

Acetyl-L-Karnitin

ALCAR

Acetyl-L-karnitin (ALCAR) je příbuzná sloučenina L-karnitinu, která se často užívá pro zvýšení energie mozku, a to díky jeho schopnosti přepravovat mastné kyseliny do mitochondrií, kde jsou potřeba pro energetický metabolismus. Mitochondrie jsou něco jako buněčné elektrárny, a tím, že jim dodáme „palivo“ zvýšíme fyzickou i duševní energii. Studie ukazují, že ALCAR pomáhá zvyšovat hladinu acetylcholinu, nervového přenašeče spjatého s pamětí a funkcí mozku celkově. ALCAR a L-karnitin jsou potenciálně schopné zmírnit účinky stárnutí a onemocnění mitochondrií, přičemž zvyšují jejich potenciál spalovat tuky.

L-Theanin

Extrakt zeleného čaje

L-Theanin je aminokyselina obsažená výhradně v zeleném čaji, je jí připisováno, že je to jeden z hlavních důvodů, proč je zelený čaj mnohem příjemnější než kterýkoliv jiný kofeinovaný nápoj. L-Theanin je přírodní relaxant, který má blízko k mechanismu GABA, pozitivně ovlivňuje produkci serotoninu a dopaminu a zvyšuje aktivitu alfa vln v mozku.

Guarana

 

Guarana snižuje únavu a posiluje fyzickou a psychickou vitalitu. Ve srovnání s kávou obsahuje až čtyřnásobné množství kofeinu. Vstřebávání guaraninovo-taninového komplexu je pomalejší a jeho účinky jsou tak rovnoměrnější a podstatně delší.

Související produkty

Produkty Mentis Lab lze také kombinovat mezi sebou a dosáhnout tak ještě lepších účinků na vaše tělo i mysl.

Co říkají zákazníci

Často kladené otázky

 • Jak rychle Mentis Chill účinkuje?

  Podle zkušeností uživatelů je účinek znatelný do 20-30 minut.

 • Jak správně užívat Mentis Chill?

  Doporučujeme užívat 1-2 kapsle denně podle potřeby.

 • Je možné užívat Mentis Chill dlouhodobě?

  Ano, Mentis Chill obsahuje kombinaci aktivních látek, u nichž nebyla prokázána toxicita pro lidský organizmus ani při dlouhodobém užívání. Naopak, dlouhodobé užívání pomáhá lépe vytěžit jejich potenciál.

 • Pro koho je Mentis Chill určený?

  Výrobek doporučujeme všem dospělým lidem toužícím po okamžitém uklidnění nebo dlouhodobé duševní rovnováze v současném rychlém a stresujícím světě.

 • Je možné užívat Mentis Chill v těhotenství?

  Ačkoli u látek obsažených v doplňku nebyla prokázána toxicita na lidský organismus, doporučujeme užívání doplňku během těhotenství či kojení konzultovat s vaším lékařem.

 • Je možné užívat Mentis Chill s jinými léky?

  Ve většině případů je užívání Mentis Chill s jinými léky možné, ale některé látky obsažené v doplňku mohou zvyšovat účinnost některých léků, a proto doporučujeme užívání doplňku konzultovat s Vaším lékařem.

 • Mohu Mentis Chill kombinovat s jiným vaším doplňkem stravy?

  Ano, všechny naše doplňky připravujeme tak, aby mohly být užívány společně. Každý z nich totiž pokrývá jinou část potřeby člověka.

 • Je Mentis Chill vhodný i pro děti?

  Množství účinných látek v doplňku bylo navrženo pro dospělou osobu, a ačkoli u látek nebyla prokázána toxicita pro lidský organismus, podávání dětem nedoporučujeme. Pro děti připravujeme speciální produkty, které se brzy objeví na trhu.

 • Je Mentis Chill vhodný i pro vegany a alergiky?

  Ano, produkt neobsahuje živočišnou složku, je vyroben bez konzervačních látek, umělých barviv, příchutí a aromat. Přípravu, výrobu a kompletaci pro nás zajišťuje partner, který úzce spolupracuje s farmaceutickými společnostmi. Všechny látky jsou produkovány renomovanými dodavateli a jsou dodávány s certifikátem kvality.

 • Co znamená pojem standardizovaný extrakt?

  Jedná se o extrakt dané byliny, který má účinnou látku ve stanovené koncentraci, což zaručuje požadovaný obsah dané látky v doplňku.