Ingredience

Acetyl-L-Karnitin

ALCAR

Acetyl-L-karnitin (ALCAR) je příbuzná sloučenina L-karnitinu, se užívá se pro podporu mozkové činnosti, zlepšení imunitního systému, vitalitu a produkci ATP. Posiluje mozek díky schopnosti zvyšovat bdělost a kapacitu mozkových mitochondrií a podporovat činnost neuronů. Vědecké studie prokazují, že ALCAR pomáhá zvyšovat hladinu acetylcholinu, nervového přenašeče spjatého s pamětí a funkcí mozku celkově.

L-Theanin

Extrakt zeleného čaje

L-Theanin je přírodní relaxant, obsažený v zeleném čaji, pozitivně ovlivňující produkci serotoninu a dopaminu. Zvyšuje aktivitu alfa vln v mozku, které napomáhají psychickému uvolnění a okamžité eliminaci stresu.

Guarana

 

Guarana snižuje únavu a posiluje fyzickou a psychickou vitalitu. Ve srovnání s kávou obsahuje až čtyřnásobné množství kofeinu. Vstřebávání guaraninovo-taninového komplexu je pomalejší a jeho účinky jsou tak rovnoměrnější a podstatně delší.

Z našeho blogu

10.12.2018

Nastartujete svůj mozek Acetyl-L-karnitinem

Acetyl-L-karnitin nebo také ALCAR je poměrně známá nootropní látka, kterou pro její pozitivní účinky na lidský mozek užívají každý den miliony lidí různého věku. Jedná se o upravenou verzi aminokyseliny L-karnitin, která je na rozdíl od svého "bratříčka" schopna ovlivnit mozek překročením hematoencefalické bariéry, tedy přechodem mezi cévním systémem a mozkovou tkání.

Celý článek 
28.10.2018

Přírodní nootropika aneb šikovný pomocník při učení

Pravděpodobně nenajdete moc studentů, kteří Vám řeknou, že škola je zábava. Nároky škol na studenty se rok od roku zvyšují a studenti si musí každý den poradit s pořádnou dávkou stresu, jejíž hladina často roste během zkouškového období. Avšak nejsou to pouze studenti, kteří jsou těmto nárokům vystaveni, ale také lidé, kteří již mají svá školní léta za sebou. Různé certifikace, kurzy, zvyšování kvalifikace či nové postupy a pravidla v práci, to vše vyžaduje aktivní zapojení paměti a kognitivních funkcí.

Celý článek 
10.01.2018

Mentis Chill: okamžitá pomoc v náročných dnech. Neusni, zaber, soustřeď se a nerozChilluj se.

Mentis Chill by měl být pevnou a neměnnou součástí každé dámské kabelky, studentského batůžku, manažerského kufříku a přihrádky na žvýkačky v autě každého řidiče. Mentis Chill je účinná antistresová dávka nootropik, která zabere už do dvaceti minut. Nabudí, soustředí a uklidní.

Celý článek 

Související produkty

Produkty Mentis Lab lze také kombinovat mezi sebou a dosáhnout tak ještě lepších účinků na vaše tělo i mysl.

Co říkají zákazníci

Často kladené otázky

 • Jak rychle Mentis Chill účinkuje?

  Podle zkušeností uživatelů je účinek znatelný do 20-30 minut.

 • Jak správně užívat Mentis Chill?

  Doporučujeme užívat 1-2 kapsle denně podle potřeby.

 • Je možné užívat Mentis Chill dlouhodobě?

  Ano, Mentis Chill obsahuje kombinaci aktivních látek, u nichž nebyla prokázána toxicita pro lidský organizmus ani při dlouhodobém užívání. Naopak, dlouhodobé užívání pomáhá lépe vytěžit jejich potenciál.

 • Pro koho je Mentis Chill určený?

  Výrobek doporučujeme všem dospělým lidem toužícím po okamžitém uklidnění nebo dlouhodobé duševní rovnováze v současném rychlém a stresujícím světě.

 • Je možné užívat Mentis Chill v těhotenství?

  Ačkoli u látek obsažených v doplňku nebyla prokázána toxicita na lidský organismus, doporučujeme užívání doplňku během těhotenství či kojení konzultovat s vaším lékařem.

 • Je možné užívat Mentis Chill s jinými léky?

  Ve většině případů je užívání Mentis Chill s jinými léky možné, ale některé látky obsažené v doplňku mohou zvyšovat účinnost některých léků, a proto doporučujeme užívání doplňku konzultovat s Vaším lékařem.

 • Mohu Mentis Chill kombinovat s jiným vaším doplňkem stravy?

  Ano, všechny naše doplňky připravujeme tak, aby mohly být užívány společně. Každý z nich totiž pokrývá jinou část potřeby člověka.

 • Je Mentis Chill vhodný i pro děti?

  Množství účinných látek v doplňku bylo navrženo pro dospělou osobu, a ačkoli u látek nebyla prokázána toxicita pro lidský organismus, podávání dětem nedoporučujeme. Pro děti připravujeme speciální produkty, které se brzy objeví na trhu.

 • Je Mentis Chill vhodný i pro vegany a alergiky?

  Ano, produkt neobsahuje živočišnou složku, je vyroben bez konzervačních látek, umělých barviv, příchutí a aromat. Přípravu, výrobu a kompletaci pro nás zajišťuje partner, který úzce spolupracuje s farmaceutickými společnostmi. Všechny látky jsou produkovány renomovanými dodavateli a jsou dodávány s certifikátem kvality.

 • Co znamená pojem standardizovaný extrakt?

  Jedná se o extrakt dané byliny, který má účinnou látku ve stanovené koncentraci, což zaručuje požadovaný obsah dané látky v doplňku.