LIPOSOMÁLNÍ VITAMÍN D3 + K2 Lite

449 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Ideální kombinace vitamínů D3 a K2, které působí synergicky a navíc díky liposomální formě jsou mnohem lépe vstřebatelné. Nyní však v odlehčené, ale stejně účinné verzi pro děti i dospělé! Tyto vitamíny jsou důležité pro udržení zdravých kostí a zubů. Samotný vitamín D3 se pak podílí na správné funkci imunitního systému.

Obsah: 60 kapslí | Vhodné i pro vegetariány | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

K2_4

Nová verze LITE

Odlehčená edice LITE liposomálního vitamínu D3+K2 je stejně účinnou, ale slabší verzí oblíbeného doplňku stravy. Obsah všech účinných látek jsme rozdělili do více kapslí, abychom tak usnadnili dávkování a vy si mohli zvolit množství suplementu dle svých potřeb. Stejná dávka vitamínu D3 + K2 byla tedy rozdělena na polovinu. Hlavní výhodou, kterou tato novinka poskytuje, je přístupnost pro děti a osoby, které nechtějí brát tak vysokou dávku vitamínu D3 + K2 naráz.

Dokonalá symbióza

Není náhoda, že jsme vitamín D3 a K2 zkombinovali do jednoho doplňku stravy. Tyto látky totiž v lidském organismu působí synergicky – navzájem se doplňují při různých procesech. Liposomální forma navíc umožňuje dosáhnout více než 90% buněčné absorpci aktivních látek, a proto může vaše tělo využít maximální potenciál těchto vitamínů. Zcela přírodní technologie LipoCellTech je založena na vrstvě fosfolipidů, které chrání vitamíny při průchodu trávicí soustavou, dokud nedorazí na místo určení. Fospolidy jsou pro tělo přirozené a pomáhají regeneraci buněk a tkání.

K2_2
web-product-detail-1200x800-3

Liposomální forma, nejlepší forma

 • Kvalitnější transport látky na určené místo - skrze střevní stěnu do krevního řečiště, kde dochází ke snadnému vstřební přímo do buněk.
 • Trvanlivost, bez pachuti, bez aditiv - díky sypké formě,
 • Chrání látku proti poškození v trávícím traktu,
 • Skvělá biologická dostupnost - využitelnost doplňků stravy.

Synergetický efekt pro vaše kosti

Vitamín D3 přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a svalů. Pozitivní jsou jeho účinky na imunitní systém. Podílí se také na procesu dělení buněk a přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu v organismu. 

příznivé účinky vitamínu D:

 • udržení normálního stavu kostí, zubů a činnosti svalů,
 • podílí se na procesu dělení buněk,
 • pomáhá ke správnému vstřebávání a využití vápníku a fosforu a udržení normální hladiny vápníku v krvi,
 • přispívá k běžným funkcím imunitního systému.

Vitamín K2 se stejně jako vitamín D3 podílí na udržení normálního stavu kostí a zároveň přispívá k normální srážlivosti krve. Právě proto, že tyto vitamíny působí v synergii, dosáhnete nejlepších účinků.

příznivé účinky vitamínu K:

 • napomáhá ke správné srážlivosti krve,
 • přispívá k udržení normálního stavu kostí.
K2_3

 
K2

Je pro vás VITAMÍN D3 + K2 vhodný?

Suplementovat vitamín D3 a K2 je vhodné pro lidi, kteří běžně užívají vitamín D, ale v menším množstvím a chtějí jeho dávku zvýšit tak, aby dostatečně zásoboval celé tělo. Dále pak pro všechny, kteří své letní měsíce tráví v kanceláři a dostává se jim tak velmi málo slunečního záření. Preventivní dávka je pak vhodná i pro děti a není ji třeba dále upravovat.

 

 Sypká podoba > tekutá podoba

 

 • Čistý prášek bez aditiv, neobsahuje žádná plnidla, neaktivní látky či konzervanty.
 • Neobsahuje dochucovadla a má zcela neutrální chuť.
 • Jednoduše přenosné, pohodlné pro užívání na cestách.
 • Déle trvanlivý a více stabilní
 • Vhodné pro vegany, GMO free.
Naturlabs

 

 

2 kapsle týdně

Užívejte 2 kapsle jednou týdně, v případě znatelného nedostatku vitamínů až 1 kapsli denně. Užívejte společně s jídlem a zapijte vodou. Nejlepšího výsledku dosáhnete při pravidelném užívání.

„Déčko“ si sice lidské tělo umí vytvořit při působení slunce, ale v našich zeměpisných šířkách nemáme moc šanci ho tímto způsobem získat. Dalším zdrojem vitamínu D3 jsou především produkty živočišného původu, nejen vegani a vegetariáni by tedy měli dbát na jeho doplňování prostřednictvím suplementů.

Kontraindikace: Lidé, jež užívají léky ovlňující srážení krve, by neměli užívat doplňky stravy s kyselinou hyaluronovou, neboť může zvyšovat riziko krvácení.

 

 

Ingredience

Složení: LipoCellTech™ Liposomální patentovaná směs: fosfolipidy kyseliny palmitoolejové, získané ze slunečnice (non-GMO), magnézium citrát, vitamin K2 (MK-7), vitamín D3 (cholekalciferol), veganská kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy.

Nutriční hodnoty: Není významným zdrojem energie, sacharidů, tuků ani bílkovin. 


Upozornění: Doplněk stravy, neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Jste-li těhotná nebo kojíte, poraďte se před užíváním s lékařem. Není určeno dětem do 3 let. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Uchovávejte při pokojové teplotě.

 
K2

 

NaturLabs

Firma NaturLabs je česká značka, která hledá inspiraci v darech přírody a zároveň v nejnovějších odborných poznatcích z oblasti biochemie. Vyvíjí produkty na rostlinné bázi, které mají pozitivní vliv na specifické funkce organismu člověka s fokusem na jakost a čistotu produktu bez přidání umělých aditiv. Spojením vědeckého přístupu a inspirace z přírody vyvíjí produkty prémiové kvality s vysokou funkčností a účinností. Přitom klade důraz na maximální efektivitu účinných látek podloženou aktuálními vědeckými výzkumy. Potravinové doplňky jsou vyráběny s největší možnou ohleduplností vůči přírodním zdrojům. Firma NaturLabs usiluje o minimalizaci negativních dopadů na životní prostředí způsobené její existencí. Cílem NaturLabs je vyrábět potravinové doplňky prospěšné veškerým živým bytostem pro jejich tělesné i duševní zdraví, aby jim umožnily dosáhnout plného potenciálu bytí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡