Gummy Science™ Mediterranean Weight Management, 60 Gummies

990 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Podpořte zdravé snižování hmotnosti a odbourávání tukových zásob zejména v oblasti břicha pomocí gumových bonbonů bez obsahu cukru, které využívají účinné složky středomořské stravy.

Kompletní vzorec EPA/DHA omega-3 obsažený v Omega-3 Fish Oil Gummy BitesSložky obsažené v Gummy Science™ Mediterranean Weight Management podporují:

  • Zdravé řízení hmotnosti.
  • Redukci viscerálního i podkožního tuku.
  • Odbourávání tukových zásob zejména v oblasti břicha.

Obsah: 60 gumových bonbonů |  | Doplněk stravy

Detailní informace

Do 24 hodin
Do 24 hodin
expedujeme objednávku
Přírodní výtažky
Přírodní výtažky
koncentrované extrakty
Výroba v ČR
Výroba v ČR
kvalita bez kompromisu

Detailní popis produktu

Redukce břišního tuku

Hledáte zdravý a udržitelný způsob hubnutí? Kombinace Gummy Science™ Mediterranean Weight Management, zdravé stravy a cvičení vám může pomoci snížit hmotnost a bojovat proti hromadění tukových buněk, zejména v oblasti břicha.
Doplňky stravy v podobě gumových bonbonů často pro zlepšení chuti obsahují cukr. To se ale neslučuje s vytouženými účinky daného doplňku. Proto Gummy Science™ Mediterranean Weight Management žádný přidaný cukr neobsahují. Přesto mají skvělou borůvkovou příchuť. Navíc jsou vegetariánské, bezlepkové a neobsahují GMO.
Ukázalo se, že extrakt z krvavého pomeranče (Citrus sinesis), který se nachází ve středomořské dietě, pomáhá odbourávat břišní tuk a snižovat viscerální i podkožní tuk.

Účinky potvrzené vědou

V šestiměsíční studii osoby užívající extrakt z krvavého pomeranče v kombinaci s dietou a cvičením zhubly a 35 % ztratilo 5 % a více své tělesné hmotnosti. Do tří měsíců navíc osoby užívající extrakt ztratily výrazně více celkového a břišního tuku než osoby ve skupině užívající placebo.

Středomořská strava a řízení hmotnosti

Středomořská strava je prospěšná pro celé tělo. Zaměřuje se na omezený příjem červeného masa a vyšší příjem bílkovin z ryb a drůbeže, hodně zeleniny, bylinek a koření, celozrnných výrobků, ořechů, luštěnin a ovoce nabitého živinami, jako jsou pomeranče a další citrusové plody.
Life Extension® sice nemůže do jednoho doplňku vtěsnat všechny benefity komplexní středomořské stravy, může se ovšem inspirovat jejími složkami. Tak vznikl i doplněk stravy Gummy Science™ Mediterranean Weight Management.
Extrakt z krvavého pomeranče pro podporu hubnutí
Tuk je v podstatě pouze jeden z mnoha typů buňky. Tuková buňka se nazývá adipocyt a její primární úlohou je ukládat palivo z jídla pro případ, že vám dojde energie z potravy.Nedostatek jídla je naštěstí problém, který se v naší společnosti příliš nevyskytuje. Znamená to ale, že se nám často v těle hromadí více tuku, než potřebujeme. Zejména v okolí pasu.
Gumové bonbony Science™ Mediterranean Weight Management obsahují extrakt červených pomerančů moro. Tento druh krvavých pomerančů je specifický sytě červenou barvou, jež se vyskytuje kvůli obsahu anthokyanů.
V preklinických studiích bylo s přesvědčivými výsledky dokázáno, že tyto pomeranče snižují rychlost hromadění tuku a také velikosti tukových buněk. Studie prokázaly téměř 50% snížení tukové hmoty v oblasti břicha spolu se zmenšením velikosti tukových buněk.
Morosil® – patentovaný extrakt s klinickými studiemi
K napodobení výsledků preklinických studií by bylo zapotřebí čerstvě vymačkaného pomeranče moro. To by ale stálo mnoho úsilí a navíc je pomerančový džus vysoce kalorický. Proto vznikly tyto gumové bonbony, které nabízí jednodušší a vhodnější řešení. Obsahují Morosil®, patentovaný extrakt z krvavých pomerančů moro, který prošel klinickými studiemi zaměřenými na snížení obvodu boků a pasu v krátkodobém i dlouhodobém horizontu.
Krátkodobá studie patentovaného extraktu Morosil®
V jedné studii užívalo 60 dobrovolníků s nadváhou 400 mg tohoto extraktu jednou denně po dobu dvanácti týdnů. Nedošlo k žádným změnám ani v jejich dietách o 1 500 až 2 000 kaloriích denně, ani v jejich cvičebních rutinách. Přesto došlo ke změnách v obvodu jejich pasu.
Ti, kteří užívali extrakt z krvavého pomeranče moro ztratili 7 centimetrů v pase a téměř 6 centimetrů z boků, což je výrazně více než u skupiny užívající placebo.
Dlouhodobá studie patentovaného extraktu Morosil®
Zdravé hubnutí vyžaduje čas a extrakt z krvavého pomeranče moro vykazuje skvělé výsledky také z dlouhodobého hlediska. Přes 100 dobrovolníků užívalo extrakt Morosil® po dobu 6 měsíců v náhodné, dvojitě zaslepené studii. Užívání bylo kombinováno s dietou s omezeným příjmem kalorií a 30 minutami chůze třikrát týdně. Skupina užívající extrakt vykázala v porovnání se skupinou užívající placebo výrazný úbytek hmotnosti po čtyřech měsících. Po šesti měsících byly výsledky ještě lepší a byla zaznamenána výrazná ztráta tuku (zejména břišního) bez ztráty čisté svalové hmoty a zmenšení obvodu v pase.
Redukce viscelárního tuku
Extrakt z krvavého pomeranče moro také pomáhá redukovat viscelární a podkožní tuk. Viscelární tuk obklopuje břišní orgány. Na rozdíl od podkožního tuku se nachází za břišní stěnou. Viscelární tuk je znepokojující nejen z estetických důvodů nebo kvůli omezení fyzické kondice, ale může ovlivňovat také zdraví tepen a řízení krevního cukru.

Užívání

Užívejte 2 gumové bonbony denně s jídlem či bez jídla, nebo podle doporučení lékaře. Tento doplněk by měl být užíván ve spojení se zdravou stravou a pravidelným pohybem. Výsledky nejsou zaručeny a mohou se lišit u každého jedince.

Složení

Množství na den (2 gumové bonbóny): %RI*
Morosil® [extrakt z pomeranče (ovoce)] 400 mg **
*RI = referenční příjem EU **RI není k dispozici
Pomocné látky: Rozpustná kukuřičná vláknina, sladidlo (alulóza), čištěná voda, sladidlo (erytritol), maltodextrin, pektin, extrakt z ovoce pomeranče (Citrus sinensis), regulátor kyselosti (kyselina citronová), přírodní aromata, regulátor kyselosti (citronany sodné), slunečnicový olej, sladidlo (steviol-glykosidy). Se sladidly. Bez GMO. Morosil® je registrovaná ochranná známka společnosti Bionap S.r.l.

Obsah: 60 Gummies

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad [&] techka s.r.o.
Redesign by Filipes Media 🧡