Zbrojovka, Magnum, Vegan, slova, která rezonují, nejenom v létě

">

Zbrojovka, Magnum, Vegan, slova, která rezonují, nejenom v létě

10.07.2019
Čtěte celý článek

Nedávno rezonovalo v médiích téma naší známé zbrojovky v souvislosti se sponzoringem filmového festivalu a nevím proč se mi tohle téma zrovna vybavilo, když jsem hledal v horkém odpoledni osvěžení v chladícím boxu a moje oči spočinuly na výrazném nápisu Magnum.

Přesněji řečeno Magnum VEGAN. Pro mne je to už dlouhou dobu taková sázka na jistotu, ale když vám do té jistoty někdo zasadí nějakou novinku, ne vždy jásáte hned nadšením.
Stejně jako ona zbrojovka vyvolala dva tábory názorů, je i slovo “vegan” stále spojeno s jistou, no, řekněme zvědavostí. A než nějakou alternativu zavrhnete, zkuste o ní chvilku popřemýšlet, stejně jako já při prvním křupnutí do veganské krusty Magnum.
 
Napadlo vás, že i pokud si rádi pochutnáte na kvalitním kousku výtečného masa, může být označení “vegan” zajímavé i pro vás?


 
Lehce vám to dokážu na příkladu kapslí, které pro svoje produkty používá Mentis LAB. Produkty této značky jsou ultraprémiové směsi těch nejkvalitnějších extraktů a ingrediencí, které lze v dnešní době nabídnout https://www.mentislab.cz/produkty. Pro to, aby lidské tělo naplno využilo potenciál těchto účinných látek, je maximálně žádoucí ho nezatěžovat toxickými, nebo nepotřebnými látkami, které tělo unavují a odvádí jeho pozornost od zpracování těch žádoucích. Pokud chceme našemu tělu dopřát pozitivní doping vitamínů a chybějících látek, můžeme zvolit formu

  • tablet, které jsou však samy o sobě plné pojiv, ochucovadel a dalších naprosto zbytečných a zatěžujících složek (všimli jste si někdy, že samotný obsah účinných látek v tabletách je sotva 10%?),
  • standardních želatinových kapslí, které se vyrábějí procesem zahrnující vaření částí zvířat, jako jsou kopyta, kosti, pojivová tkáň ad. (ano, nezní to úplně vábně, ale je to levnější)
  • nebo veganských kapslí, které se vyrábí z přírodně odbouratelné celulózy. V dnešní době je to ten nejkvalitnější způsob, jak zachovat potřebnou výživu pro naše tělo v efektivní malé dávce. Na rozdíl od želatinových kapslí zůstávají stabilní i při vysokých teplotách a jsou rezistentní proti běžným bakteriím (no, jak se říká, to nejlepší nakonec. A když jsem se zmínil o obsahu účinných látek v tabletách, tak zde je to naopak. Blížíme se k 90%).

 
Prohlédli jste si někdy kapsle, které jste měli v ruce, detailně? Ty v Mentisu evokují čistotu a transparentnost složení, receptur, i firemní filosofie.
 

 

A tak se vracím zpět k oné nevšední kombinaci “veganského steaku”. Někdy není nutné být radikální a v každé situaci se vyhranit k extrému. Můžete chytře zvažovat a využívat všeho, co dnešní doba nabízí, abyste vždy získali maximální užitek i pro sebe. Možná jste právě při cestě na dovolenou natankovali do auta ten ultraprémiový benzín, který si při běžných cestách do práce nedopřejete. Rozmazlujte i sami sebe a vaše tělo. Nejenom, při cestách na dovolenou!
 
 
Přeji Vám krásné léto, silné zážitky a šťastnou ruku při výběru čehokoliv. A pamatujte, vybírejte i pro sebe vždy to nejkvalitnější!
 
Tomáš, ML