Mentis Chill: okamžitá pomoc v náročných dnech. Neusni, zaber, soustřeď se a nerozChilluj se.

10.01.2018
Čtěte celý článek

Mentis Chill by měl být pevnou a neměnnou součástí každé dámské kabelky, studentského batůžku, manažerského kufříku a přihrádky na žvýkačky v autě každého řidiče. Mentis Chill je účinná antistresová dávka nootropik, která zabere už do dvaceti minut. Nabudí, soustředí a uklidní.

Ať už „máte nervy“ z čehokoliv před vámi: ze zkoušky, z nenadálého jednání po probdělé noci, náročné prezentace, a nebo se chystáte na dlouhou cestu autem a bojíte se mikrospánku, Mentis Chill Vám podá pomocnou ruku a nezklame Vás. Je expertem na krátké, intenzivní časové úseky.

Na rozdíl od Mentis Maxu nebo Mentis Zenu, se kterými při pravidelném používání můžete dosáhnout dlouhodobého zlepšení mentální i fyzické kondice, Mentis Chill je sestaven jako instantní rychlovka, zaměřená na okamžité řešení situace. Je mnohem lepší než velký hrnek kafe, energydring nebo kofeinová žvýkačka.

Jak Mentis Chill funguje

Mentis Chill je účinnou kombinací kofeinu z guarany, který vám dodá okamžitý výkon, theaninu ze zeleného čaje, který dodá soustředění a první dávku klidu, a třezalky tečkované, která uklidí zbytky stresu. Alcar dodá potřebnou energii do buněk a aktivuje výrobu cholinu v mozku.

Výsledek je podle spotřebitelů zřetelně vnímatelný. Jedna dávka účinkuje až 12 hodin.

Když se sChilluje ke zkouškám

Studenti se po Mentis Chillu shánějí v období zkoušek. Mix látek, které jsou v Mentis Chillu obsaženy, je prověřený stovkami studií po celém světě právě na těchto náročných situacích. S dlouhodobou přípravou lépe pomůže Mentis Max, náročné zkouškové dny se snadněji překonají s  Chillem.

VýChillený pracovní týden?

Duševně pracující lidé ho nejvíce zkonzumují v průběhu večírkových období – pomáhá jim snadněji překonat následující náročné pracovní dny. Probdělé noci ale nemusí být jen důsledkem zábavních aktivit: pořádnou dávku únavy prožívá každý rodič, který celou noc vstává k nemocnému dítěti a ráno jde do zaměstnání. Ať tak nebo tak, Mentis Chill je výborným pomocníkem pro náročné dny plné stresu nebo výkonů, které si žádají maximální soustředění a energii.

NerozChilluj se

Právě jste začali s dietou? Tělo intenzivně signalizuje, že chce své sacharidy a chybějící energii. Snažíte se být milí a ochotní jako vždycky, ale stojí to hodně sil. Každá minuta je pokušením se "v zájmu okolí" vrátit k původním návykům. Držíte, ale stresuje Vás to. Začínáte rozumět problémům lidí, kteří přestávají kouřit. Zkuste Mentis Chill. Dlouhá řada jeho fanoušků Vám potvrdí, že jim pomohl vydržet.

Zůstaň za volantem Chillý

Pokud se chystáte na delší cestu autem, nebo se v noci uvavení vracíte domů ze služební cesty a bojíte se mikrospánku, otestujte Mentis Chill. Uklidní stres, umožní Vám soustředit se plně na cestu a udrží Vás v bdělém stavu lépe než káva, čaj nebo kofeinová žvýkačka. Neobsahuje cukry ani žádné návykové komponenty. 

Kompatibilní s jakoukoliv dietou a životním stylem.

Na Mentis Chill si klidně můžete zvyknout. Je nenávykový. I když ho budete používat častěji, nebudete se bez něj klepat jako neurotický pes (častý efekt při vysazení kofeinu). Neodvodňuje. Neztloustnete po něm, protože neobsahuje žádný cukr (častý efekt při konzumaci energetických nápojů). Je vhodný pro vegetariány i vegany.

Už ho máte v košíku?