Co si zabalit na party do Varů, aneb zdravý průvodce začínajícím létem

29.06.2019
Čtěte celý článek

Mohl bych sepsat článek na už okoukané téma x způsobů jak být lepší, jak být zdravější, jak být či nebýt, ale koho by to teď zajímalo, že?

Každého tento týden zajímá, jaké jsou nejrychlejší spoje do Varů, jaké na letiště, jaká jsou nejvyhlášenější plážová střediska a jaké jsou nejlákavější letní party.
Ano, mohl bych zmínit, že po party jsou hrozně fajn 2 kapsle Mentis Up, který spolehlivě zažene ranní výčitky, únavu, nebo jenom nechuť spustit nohy z postele, nedej Bože překročit práh domu, ale o tom psát úplně dnes nechci :)
 
Je fér si připustit, že jsme se několik předchozích měsíců trápili, abychom na TOHLE léto byli už opravdu ve formě a abychom za (na) pár týdnů poslali nenávratně pryč všechno to odříkání a dřinu. Ať už fyzickou, nebo psychickou. Je fér si ale taky přiznat, že se nám úplně nechce všechno tohle spláchnout, ale ani se nám nechce si TOHLE léto neužít, zvlášť, když tak krásně začíná.
Nikdo vám asi nenabídne zázrak a pokud ano, vítejte ve světě pohádek. Nicméně jistá šance na rozumný kompromis by tu byla. Pokud váš organismus a vaše játra fungují na 100%, nemusíte trpět přehnanými výčitkami svědomí a užívat si opravdu každý den, od rána, do, buďme upřímní, občas i do rána :)
 


Při ochraně jater a celkového metabolismu sehrává nejdůležitější roli pravidelná regenerace jaterních buněk, ve které je nepřekonatelný šampion kouzelná bylinka Ostropestřec mariánský. Při jeho výběru věnujte vždy pozornost obsahu účinné látky Silymarinu. Maximálních hodnot 400mg dosahuje například Mentis Ostropestřec Forte.
Kromě regenerace jater nastartujete s touto bylinkou i efektivní a přirozený detox organismu, podpoříte imunitu, která v těchto tropických teplotách funguje na hranici svých možností a v neposlední řadě oceníte i snížení cholesterolu a cukru v krvi.

 


Nepodceňujte však ani dostatek pohybu pro okysličení, bohaty pitný režim pro rychlejší detoxikaci a regeneraci, vitamíny a minerály z bohaté stravy, například mrkve, řepy a listové zeleniny.
 
Užívejte začínající prázdniny, grilovací sezónu, dovolené i každý letní den!
 
Tomáš, ML

 

Úvodní obrázek, zdroj: Film Servis Festival Karlovy Vary – http://www.kviff.com/cs/image/fancybox/webnews-photo/70/112-fanousci-behem-slavnostniho-zahajeni.jpg (Fanoušci na 50. MFF Karlovy Vary)