Člověče, rozCHILL se!

26.08.2019
Čtěte celý článek

Možná jste o letošních prázdninách nejednou hráli oblíbenou dětskou hru Člověče nezlob se, která mi lehce evokovala chvíle, které nás čekají po návratu z dovolených a se začátkem školního roku. Nevím jak vy, ale většinou jsem zdravě soutěživý typ a každá komplikace na cestě k cíli mi lehce zvedne tep a to nemluvím o těch komplikacích dopravních.

Pamatuji si, když jsme před nedávnou dobou testovali receptury a složení Mentis CHILL. Vybavuji si to jako dnes, když jsem v dopravní zácpě s úsměvem a mírumilovně pouštěl před sebe skoro všechny, kdo jevil sebemenší náznaky spěchu, možná i pohybu samotného. U přechodu jsem ještě nadšeně opětoval mávání a děkování dětí a jedné babičky, kteří rituální sprint zelená – červená neměli šanci zvládnout bez časové diskvalifikace a já jim s největším potěšením dopřál bonus časového přídavku, který to potěšení přihrál i jim. Stejně jako cestou, kdy jsem si vychutnal pár zapomenutých playlistů, tak i u jejího konce jsem se nenechal rozhodit dvěma “trestnými koly” při hledání parkovacího místa u našeho office. Odměnou mi bylo místo pod krásným stromem, který v tom horkém dnu dopřál i úlevu mému autu.
 
Při nedávné cestě po D1 a hlavně v nekonečných frontách na jihoevropských dálnicích jsem jenom smutně, a ke konci dne vyčerpaný až bezmocný, vzpomínal na ten báječný den s CHILLem. Musím konstatovat, že ani čtyři zastávky na kávu, tabulku čokolády, mentolové bonbóny a nevím co ještě, nevyrovnaly benefit, který poskytuje Mentis Chill https://www.mentislab.cz/mentis-chill. Jak geniálně jednoduché. Revoluční Acetyl L-Karnitin jako dávka nekončící energie se báječně doplňuje s Guaranou, Theanin dodá potřebný nadhled a klid, současně s potřebným soustředěním, které neodchází po druhé kávě.

 


 
Při páteční cestě autem, kdy jsem si v městské džungli omezení a objížděk připadal jako na táborové bojovce, jsem si na první místo kalendáře na září výrazně napsal CHILL. Dávám ho na první místo před ostatní favority, po kterých může člověk sáhnout, když svádí nekončící denní boj.  A myslím, že by to měla být i vaše volba. Pro řidiče, rodiče, manažery, studenty… Nejenom proto, že má sexy barvu, skvělé přírodní složení, veganské certifikáty, ale prostě proto, abyste tu pohodu a CHILL, co jste načerpali v létě, neztratili s datem prvního září.
 
Přeji vám krásný konec prázdnin a CHILL i do následujících dnů!
 
Tomáš, ML